Astra G 1.4 için yardım

kommissear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g 1.4 için çelik jant almayı düşünüyorum... Üzerinde yanlış hatırlamıyorsam 14'' var... ben 16 almayı düşünüyorum... Tecrübesi olan arkadaşlar 16'' in 1.4 için + ları ve - leri ne olur... motoru yorar mı uygun mudur yoksa daha küçük jantlar mı düşünmeliyim... ? yardımcı olursaız sevinirim şimdiden teşekkürler...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Orjinali 15"
Kaliteli ve hafif bir 16" takarsanız bir sorun olmaz aracı da fazla yormaz. ama ağır bir 16" aracı yorar.
17" işine bence hiç girmeyin, hem motoru hem yürüyeni yorar. Araç zaten 1.4 bir de 17" takarasnız gitmez. Benim arabam da 1.4 ordan biliyorum.

kommissear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar. kesin karar verildi. bi kaç yere daha danışmıştım 16'' için uygun olur dediler... çok tşklr.

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım bendede 1,4 sedan astra g war. Orjınaller 15'' dir. Sana Tavsıyem 16'' ya bulasma arabayı yorar 16'' larr ağır olur, ha bıde 16'' ların hafıflerı war tabı oda kalıteden dolayı. Ben 15'' taktım hıc bı sorun yok. Ses olsun yada konfor olsun. Ama ginede karar senın iyi düsün tasın, kadran hataları olabılır. 16'' takacansanda 205/50/16 tak derım sana. Kolayy gelsın sımdıden