astra-g / 1.6 comfort alacağız, önerileriniz?

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkesin kadir gecesi mübarek olsun. memleketimze milletimize ve bütün islam alemine hayırlara vesile olur inşallah..

sizlerin fikrini almak istiyorum, yarın bir arkadaşıma 1.6 comfort / astra g almaya gideceğiz. yorumlarınızı merak ediyorum, paylaşırsanız sevinirim.
2001 model 80.000km fyt 16000tl.

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Fiyatla ilgili kesin bir yorum yapmak için şu üç soruyu bilmek gerek

Lpg Dönüşümü varmı? Aracın rengi ne? Değişen boya durumu ne?

Comfort donanımı güzeldir, çok dolu olmasada tatmin eder..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
kmye göre fiyat iyi görünüyor. ama ince eleyip sık dokumak lazım. aracı serviste inceletin. servis kaydını ilgili tüm faturaarı görün. km orjinal mi doğrulatın.

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler
herkese günaydın.
arkadaşlar bu arada bir sorun çıktı, tahmin de ediyordum bi aksilik olacağını aslında.. arabanın sahibi ile dünkü görüşmemizde bugün 11 e kadar gelmemizi istedi yoksa memlekete gidecekmiş bayram için. peki dedik. gittik ama arabanın sahibi arkadaş memlekete gidip gelince dönüşte satacakmış.... arabayı beğendik servise götürecektik ama maalesef olmadı. neden ilanda belirtmiyorlarsa böyle durumları anlamış değilim... neyse başka araç bakmaya devam ediyoruz bizde. sizlerin tavsiye edeceği önereceğiniz bildiğiniz arac olursa da paylaşın lütfen.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmkan varsa 2000-2001 Vectra'ya atlayıp 1.6 Comfort bakabilirsiniz. Üst sınıf, üst sınıftır sonuçta.:rolleyes: