ASTRA G 17 jant aldım surtme yapıyor ne yapmam gerekıyor?

Galip Bey

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkdaslar 2 ay önce lastıkle jant aldım aracıma 17 jant 215 45 17 boyutunda fakat aracımın arkasına 3 kişi binince aracım yaylandıkça davlumbazlara sürtme yapıyor ne yapmam gerek yardımlarınız bekliyorum

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var

Galip Bey

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi diyom yay taksak dusme olucak dahada surtucek demı hocam atıcak halımızde yok arabaya adam bındırmıyom yaa içim parcalanıyorr

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
Eğer oturan varken orj yayla sürtüyorsa spor yay takarsan insan binmeden sürter çünkü araç dahada alçalır. senin davlumbazlarını açtırman gerekiyor veya lastik ebatından kaynaklı bir problem var

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi diyom yay taksak dusme olucak dahada surtucek demı hocam atıcak halımızde yok arabaya adam bındırmıyom yaa içim parcalanıyorr
valla bende senin gibiyim hatta 5 cmlik spor yay bile almıştım şimdi formda satılığa çıkardım orjinalinide bozmak istemiyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
davlumbazda sürten kısılar zaten belli olur lastigi cıkarıp baktıgınızda.sürtme olan yerleri ısıtıp biraz daha geri iterseniz büyük ihtimal sorun çözülür..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
davlumbazda sürten kısılar zaten belli olur lastigi cıkarıp baktıgınızda.sürtme olan yerleri ısıtıp biraz daha geri iterseniz büyük ihtimal sorun çözülür..

çözüm buu:) ilave olarak komple davlumbazı alabildiğiniz kadar geri alın 3den kurtulup 5 kişi binince yine aynı sorunu yaşamazsınız

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yay tak demedimki amortisörler yumuşak kalıyorsa 5 kişi binince yaylanıyor sonra sürtme oluyor yaylanma azalsın diye amortisörleri sertleştir dedim