astra g - 2.0 16V 136 HP

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sen astra f ye dön ;)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba hakkında sana en iyi bilgiyi WeSti55 Hakan abi verir lakin bu konuyu görmedi herhalde bu arada araçta kronik bir rahatsızlık yok 5 kapı olanla arasında sadece 2 kapı olmayışı gibi bir fark var ama orjinalden maalesef koni amortisör vede Recaro koltuklar yok

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam bertone 2.0T bakardım.. parasal olarak fark var bildigim kadarıyla ama 136bg ile 200 bg arasında da fark var :) + birde görsellik..

2108068497_35e1d3b19d.jpg

11_540.jpg

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba hakkında sana en iyi bilgiyi WeSti55 Hakan abi verir lakin bu konuyu görmedi herhalde bu arada araçta kronik bir rahatsızlık yok 5 kapı olanla arasında sadece 2 kapı olmayışı gibi bir fark var ama orjinalden maalesef koni amortisör vede Recaro koltuklar yok

Biz yay takıcakken lastikleri yayları amortisörleri söktüğümüzden üstünde koni yazan bi kaç amortisör çıkmıştı. 4 tane kadar ;) Egeme sormuştuk onlarda Koni amortisör var demişti. Ben bildiğimi söylüyorum. Yanlış biliyo olabilirim ama ne gördüğümü iyi biliyorum iyi hatırlıyorum Recaro dediysem aşağıdaki resimdeki gibi bi koltuktan bahsetmiyorum. Bmw M Tech'lerde de Recaro üretir koltukları ama normal koltuktan farkları Astra Sportive ve Astra Cd koltuklarının arasındaki fark kadar....
Recaro_Profi.jpg

Son düzenleme:

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz yay takıcakken lastikleri yayları amortisörleri söktüğümüzden üstünde koni yazan bi kaç amortisör çıkmıştı. 4 tane kadar ;) Egeme sormuştuk onlarda Koni amortisör var demişti. Ben bildiğimi söylüyorum. Yanlış biliyo olabilirim ama ne gördüğümü iyi biliyorum iyi hatırlıyorum Recaro dediysem aşağıdaki resimdeki gibi bi koltuktan bahsetmiyorum. Bmw M Tech'lerde de Recaro üretir koltukları ama normal koltuktan farkları Astra Sportive ve Astra Cd koltuklarının arasındaki fark kadar....
bilader çakmadır o koniler çakma, olurmu hiç öyle şey :p

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağzı olan konuşuyo ..
tuorancalime kardeşime katılıyorum tek fark eksik kapılar değil ;)
R.I.P tanıdığım optikçi arkadaşlarım var :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bahsettiğimiz araç aşağıda linkteki araç değil mi Farklı araçlardan bahsetmiyoruz yani
http://www.sahibinden.com/opel_astra_sportiveWQQaXQQ5209361WQQpXQQdisplayitem
şayet buysa bu araçtaki koltuklar astra G Editiondan da tanığımız yanal destekleri biraz daha fazla olan koltuklar üzerindeki amortisörlerde normal astra G deki amortisörlerin biraz daha sertleştirilmişi yine GM üretimi amortisörler zaten Astra G sportive de tek kapı olarak normal bir araç.bir 94 model Astra GSİ gibi iddaalı değil.zaten üzerinde de extra bir body-kit bile yok kullanılan motorda Vectra B lerden tanıdığımız 136Hp lik Ecotec motor o yüzden standart bir Astra Sportive den extra bir performance beklemek yersiz olur diye düşünüyorum

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 ve 1999 modellerde F18CR kısa oranlı
2000 modellerde F23SR standart oranlı şanzuman kullanılmıştır.
aynı motorlu vectra'ya göre çok daha performanslıdır.( hafif olması ve kısa şanzumanı nedeniyle )
kronik önemli bir sorunu bulunmamaktadır.
motora 2000 ytl gibi bir yatırım yapıldıgı takdirde kendi sınıfında ki atmosferik gtı ve gsi sınıfı ile rahatlıkla yürür.
bu yatırım yapılmaz ise tek kapılı keyifli bir aile otomobili gibi düşünmekte fayda var.

KEMAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum arkadaşlar..mesaj alınmıştır:) bakalım kısmette varsa olur..
bu arada astra f bende istiyorum..sfi güzel olur..varsa takas yapan konuşalım..

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sfi den in clio ya bin olmaz o nedenle takas işin zor olur ;)