astra G 30000 bakımı 150YTL ?

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim cok merak ediyorum 30 binde hava filtresinin halini/////

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat çok ucuz .şu acıdan çok ucuz özel opel servisleri bile bu fiyata yapmaz.takılan parcalara dikkat edin biraz.takılan yerli filtreler zamanla BAĞLI OLARAK ÇABUK DEFORME OLUYOR.HAVA POELN BENZİN FİLİTRELERİ
kullanım ömrünü çok alıtnda bir sürede özelliğini yitiriyor.bakımlarda takılan parcalar konusunda biraz daha titiz olmanızı tavsiye ederim.

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parcalarin tamami GM. ydi, bujiler bosh tu galiba, filtreleri posetinden ben cikardim, bu arada eski hava filtrsi ve polen filtresinin halini gormeliydiniz, ozellikle de polen filtresi resmen siyah renkteydi :kop: :kop: koydugu yag da GM ydi ama galiba mobilinki daha iyi, bi de GM nin yagi 5 Lt. ymis, arabanin motoruna 4lt. koydu 1 ltsi de elimde kaldi, bagajda duruyo bu ise yarar mi ki?? haci murat degil ki bu yag eksiltsin... :D

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iscanthere' Alıntı:
arkadaslar sonunda dun arabayi bakima götürdüm. 30000 bakimi. parcalar ve toplam fiyat asagida, ne dersiniz acaba fiyati iteklemis olmasinlar bana??

motor yagi
yag filitresi
karter tapası
hava filitresi
polen filitresi
bujiler
(parcalarin tamami yag dahil GM. )
bunun yaninda tabiki
ön takim kontrol
arka fren temizleme
cam suyu vs...

bakimi özel serviste yaptirdim hizmetten cook memlun kaldim acikcasi
tamponun alt tarafinda ufak tefek tas vuruklari vardi onlarada rutus atti boyaci arkadas sagolsun...

toplam 150 YTL odedim. ne dersiniz? :confused:

Parçalar orijinal ise gayet iyi.Bende bu aralar aynı işlemleri yaptıracağım.Ankara'da varsa böyle bir yer gerçekten süper olur.Bir yerden fiyat aldım tanıdık vasıtası ile işçilik dahil 210 YTL fiyat verdiler.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Fiyat çok iyi,yağ konusuna gelince,bagajda taşımasan bile evin bir kenarında bulunsun.En problemsiz motor bile minimal ölçülerde yağ yakar,ya da bir başka sebepten ihtiyacın olabilir.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h de yaklaşık 30.000 maliyeti nedir. Yetkili Servisçi arkadaşlara özellikle soruyorum. diyarbakırda özel servise kesseniz gitmem de...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bence fiyat iyi arkadaşım sen rahat ol ...