astra g 60 bin bakımını yaptırdım

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün bosch car servisinde aracımın 60 bin bakımını yaptırdım.

triger seti 175 tl
devirdaim pompası 130 tl
motor yağı 10-40 GM 55 tl
filtreler(polen-yag-hava-benzin) 55 tl
v kayışı-gergi biyası 25 tl
antifiriz 15 tl
işçilik 100 tl

fiyatlar böyle. paylaşmak istedim.

selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujileri değiştirmedinizmi yoksa yazayımı unuttunuz

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç şu an 55 binde. 53 binde bujileri değiştirmiştim. o yüzden tekrar değiştirmedim.bosch çift tırnak bujiler.

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun arkadaşım, iyi günlerde güvenle kullanmak dileğiyle...

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin yazdiğin fiyatlara göre filitreler çok ucuz galiba orjinal değil ithal muadil ürünler. Trigier setinin orjinal satiş fiyati 238 ytl devirdaim 183 ytl tabi bu fiyatlardan iskonto orani neyse düşülüyor. Işçilik normal bence.yağ çok pahali. Nerdeyse iki katina almişsin. V kayiş gerhgi bilyasida orjinal değil galiba. Keşke yaptirmadan önce forumda yazsaydin fikir alirdin o zaman aklinda şüphe kalmazdi

yalçın yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fırsatını bulursam bu cumartesi 120.000 km bakımı yaptıracam parçaların hepsini kendim aldım fiyatları şunlar

triger seti orjinal gm 150 tl
devir daim pompası orjinal gm 100 tl
bosch çift tırnak buji 20 tl
yağ filtresi 5 tl
delphi 10 40 yarı sentetik motor yağı 30 tl
benzin filtresi orjinal gm 20 tl
hava filtresi 5 tl
toplam 330 tl
tahminen 60-70 tl'de ustaya veririm 400 tl bencede biraz pahalı olmuş sanki ama neyse hayırlı olsun güle güle bin kardeş

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin yazdiğin fiyatlara göre filitreler çok ucuz galiba orjinal değil ithal muadil ürünler. Trigier setinin orjinal satiş fiyati 238 ytl devirdaim 183 ytl tabi bu fiyatlardan iskonto orani neyse düşülüyor. Işçilik normal bence.yağ çok pahali. Nerdeyse iki katina almişsin. V kayiş gerhgi bilyasida orjinal değil galiba. Keşke yaptirmadan önce forumda yazsaydin fikir alirdin o zaman aklinda şüphe kalmazdi

Mesela sadece parça fiyatı olarak örnek vermek gerekirse, astra otoya triger seti için yetkili ve özel servisten fiyat aldığımızda aralarında neredeyse iki kat fiyat farkı ortaya çıkıyor.(sadece parçada)
Özel serviste triger setine Orjinal diyor. Peki ikiside orjinal GM ise bu fark niye.:( Yoksa özel servisin sattığı orjinal dediği triger muadil ürünmüdür.:confused: Bilgisi olan arkadaşlar konuya açıklık getirise iyi olur.