astra g aksesuarları en ucuz nerden alınır(istanbul)

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Hava filtresinin daha fazla yaktırması konusunda teknik ve ispatlanmış bir sonuç yok.Ancak psikolojik açıdan baktığımızda arabadaki emiş sesi sürücüyü daha fazla gaza getirdiğinden daha devirli kullanılıyor, bu da sanki hava filtresi daha fazla yakmaya neden oluyormuş izlenimi veriyor...

Normalde hava filtresi daha fazla yakmasına sebep olmuyomu yani? Bunumu demek istiyosun? Eğer öyleyse ben yarın yaptırıyorum.:)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
--CORSA--' Alıntı:
Normalde hava filtresi daha fazla yakmasına sebep olmuyomu yani? Bunumu demek istiyosun? Eğer öyleyse ben yarın yaptırıyorum.:)

Açık filtre yerine Green veya K&N'in kutu içi filtreleri ile daha iyi sonuç alırsın...

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Açık filtre yerine Green veya K&N'in kutu içi filtreleri ile daha iyi sonuç alırsın...

Ben arabamın fazla yakmasından şikayetçi olduğum için taktırmak istemiyodum bu kapalı filtrelerde yakıt sarfiyatında bi değşiklik yapmıyosa düşünürüm walla

easy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 bin km k&n filitre kiti kulandim ve bu isi yapacaksan üc besin hesabini yapmican yaptinmi bu ise girmenin faydasi yok bide kapali filitreyi alip orjinal yerine takarsan bir ise yaramaz yanliz filitre ilede kalmican bujiler bukikablosu emis borusunun capini büyütecen ki bir ise yarasin budedim uygulamayi yaparsan astra 1.6 motorlarda alt devirlerde canlanma olur test edip onaylanmistir

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easy' Alıntı:
60 bin km k&n filitre kiti kulandim ve bu isi yapacaksan üc besin hesabini yapmican yaptinmi bu ise girmenin faydasi yok bide kapali filitreyi alip orjinal yerine takarsan bir ise yaramaz yanliz filitre ilede kalmican bujiler bukikablosu emis borusunun capini büyütecen ki bir ise yarasin budedim uygulamayi yaparsan astra 1.6 motorlarda alt devirlerde canlanma olur test edip onaylanmistir
Kapalı filtreyi orjinal harici başka nereye taktın?:confused:

easy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bahsetim konu acik filitre ile ilgili bu arada konu ile ilgili incik boncuk mazemeyi en ucuz aksarayda bulabilirsiniz tabi kovalamak lazim diyer agir parcalarda adresler beli zaten

G

gajine

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben size bişey sorucam astra edition aldım 2001 bu araca xenon far yaptırıcam ama ben farlarımı değiştirip mercekli istiyorum varmı böyle bi far yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vepmastır' Alıntı:
Astra G kasa, sedan aracımın camlarına siyah filtre çektirmek istiyorum, en uygun ve kaliteli biçimde kaça nerde hallederim? :)
acıbademde erez oto var natilusun orda!250 ytl ye çekiyo!amerikan garantili film!üzerinde yapmıyoo camları söküp dışarda özel cam odasında yapıyoo daha orjinal!0216 326 06 26

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
hasang' Alıntı:
acıbademde erez oto var natilusun orda!250 ytl ye çekiyo!amerikan garantili film!üzerinde yapmıyoo camları söküp dışarda özel cam odasında yapıyoo daha orjinal!0216 326 06 26

Walla ben Ziebarta yaptırdım güvenemedim kimseye açıkcası hiç bir camı sökmeden yaptılar ömür boyuda kaza hırsızlık yangın garantisi verıolar film + iç detaylı temizlik+ vinly döşeme koruma + detaylı dış temizlik + ultra boya koruma+ ultra boya parlatma hepsi 900 usd idi pazarlık yaptım 600 mılyona + 3 takside halletim arabayı ilk arkadaşım getirdiği zaman arabayı tanıyamadım diyebilrim.