Astra g aracım marşla çalışmıyor yardım lütfen

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba
Aracım 2007 astra g twinport classic 1.6
Aracımda lpg yok 90 binde ilk sahibiyim
Dün çeyrek depo benzinim vardı Total den fulledim 40 km bindim 1 saat park ettim sonra marş bastım marş motoru güzel basıyor ama arıza lambası yanıp març basmasına rağmen çalışmıyor vurdurdum gayet iyi çalıştı. Isındıktan sonra marş da basıyor fakat soğukken hiçbir şekilde marşla çalışmıyor. Sıfır akü de taktım sonuç aynı. Dandik benzinden mi acaba anlamadım bir türlü. performans çok iyi vurdurup çalışınca 30 km gezdim gayet sorunsuz soğudu mu marşla çalışmıyor ne demek bu. Başına gelen var mı böyle bir durum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Neden çalışmadığı konusun da bilgim yok ama vurdurma işi başına bir sürü iş açar o kesin yapma derim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Benzin pompasıdır.
Çalışmadığı zaman, arka koltuğu kaldırın, oradaki plastik kapağı elinizle tıklatırken marş verin, çalışacaktır. Çalışırsa, pompayı değişin.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mars basan bir araba neden vurdurulur ki?

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş basıyor dedim ama çalışmadığını belirttim. Yoksa marşla çalışacak arabayı neden vurdurayım dert mi arıyorum çare mi? .
Motordaki benzin hortumunu marşa basarken söktüğümde baya iyi basınclı benzin veriyor pompadan olma ihtimali yok yani

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş basıyor dedim ama çalışmadığını belirttim. Yoksa marşla çalışacak arabayı neden vurdurayım dert mi arıyorum çare mi? .
Motordaki benzin hortumunu marşa basarken söktüğümde baya iyi basınclı benzin veriyor pompadan olma ihtimali yok yani

Vurdurma islemi mars basmadigi zaman yapilir (aku biter mars basmaz vs) amac motora ilk hareketi verdirmek diye biliyorum. Yanlis biliyorsam duzeltin

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marsa basinca gelen ses her zamanki normal ses mi? yoksa bir farklilik varmi? Sorun pompada olsa vurdurunca da calismamasi lazim. Sorunun arac isininca duzelmesi akla metal bir aksamin genleserek olmasi gereken hale dondugunu getiriyor.mars motoruna veya mars sisteminin herhangi bir metal parcasi olabilir

Son düzenleme:

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin alana kadar sıfır araçtan farkı olmayan mükemmel bakımlı bir araç.
Bujiler sıfır triger yeni bobin yeni .gündüz bilgisayara bağlayacağım ve benzini boşaltıp yeni benzin alacağım. Çok ilginç bir arıza

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marsa basinca gelen ses her zamanki normal ses mi? yoksa bir farklilik varmi? Sorun pompada olsa vurdurunca da calismamasi lazim. Sorunun arac isininca duzelmesi akla metal bir aksamin genleserek olmasi gereken hale dondugunu getiriyor.mars motoruna veya mars sisteminin herhangi bir metal parcasi olabilir
Ses aynı ama arada marşı uzun tutarsam tak diye bir saniyelik ses geliyor bu sırada aracın tüm elektriği kesilip geri geliyor
Akü sıfır ve ikinci bir sıfır akü de denedim zaten yedek parçacıyım

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ariza lambasi yaniyor dediniz mars sirasinda onu ogrenin bakalim neymis

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi