Astra G Arıza Lambası

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Arkadaşlar arabamı yaklaşık 180km'dir benzinde kullanıyorum. Genellikle şehir içinde kullandım. Kesinlikle lpg'deki gibi titreme yada sert kalkışlarda stop etme vs durumu yok. Dilek olay artık arıza lambasıda yanmıyor.

Son düzenleme:

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
...

Son düzenleme:

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet kardeşim ayni sorun bende var ben lpg yeni taktirdim 10 km gittim gitmedim ariza lambasi yandi benim vites manuel araçta tekleme falan yok performans süper araç bilgisayara girdi fakir karişim dedi lpg çiler lpg taktiklarinda filtre degiştirdiklerinde fişleri çekiyolarmiş sonra fişleri tekrar takmak için kontagi(anahtari çeviriyolar) açiyolarmiş elektrik geldigi zaman beyin ariza veriyormuş korkulacak bişey yok dediler bana araci 500 km kullan dediler normalde 1000 sonra lpg ayari yapiyoruz dediler araci getirirsin lambayi söndürürüz bakimlarini yapariz ondan sonrada hiç lamban yanmaz dediler ben bi kaç arkadşima siordum astracilara ariza lambasi astralarda bi kere yanar lpgcilere götürürsün ayarlarlar söne ondan sonra yanmaz dediler mercedes bi kisminda ve focuslarda yandigi zman sönmez dediler....şimdi ahmet kardeş iyi bi lpg çilere git bilgisayari olan aracina bi ayarçeksinler bakimini yaptir başka bi sorun kalmaz kardeşim die düşünüyorum sorunun çözüldügünde buraya yazki bizde faydalanalim

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
@witamin027 Cevabın ve telkinlerin için teşekkür ederim. 200-220km kadar benzinde sürdüm, hiç arıza lambası yanmadı yada hiç stop etmedi kalkışlarda. Ama LPG'ye geçince devam etti.

İlk mesajımdada yazdığım gibi LPG servisinin iyi olması önemli, LPG montajının iyi yapılması önemli, işçiliği önemli..

Saygılar
Ahbikan

Son düzenleme:

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım msn adresim GKHN_YLMZ_@hotmail.com eklersen beni sorunlarına cevap bulabiliriz

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Yarın Opel Garage'ye gideceğim bakalım..

Son düzenleme: