Astra G Bertone Cam - Çamurluk Genişletme

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Cumartesi günü Ege Özüm opel servise uğradım.Garaj daki Siyah Bertone ilgimi çekti çamurluk genişletmesi yapılıyordu. Jantlar büyük olunca sürtme problemi oluşmuş. Ön ve arkada da aynı işlem yapılıyordu. Ustalarla konuşurken sol ön camın kırıldığını ve bu camı temin etmenin bayağı zor olduğunu söylediler. Bertone cam problemi olan arkadaşlara temin ve montaj konusunda yardımcı olabilirler. Astra G bertoneci arkadaşlar için resim de ekliyorum. Belki bu konu hakkında problemi olan arkadaşlar vardır.

280220091370.jpg

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığı gördüm hakan nerde dedim içimden yazmış bile herif :) vallahi zor işler bulunamayan parçalar sıkıntılı...

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı biliyorum uzun zamandır o şekilde geziyordu ben önceden genişletme vardır diyodum

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş.kırılmaz dedik ama adi şerefsizn biri dün gece bostancıda sağ ön camı patlatıp teybi çalmış.anlamadğım şey camlar simsiyah hiç bi şekilde içeri gözükmüyor ve teybide özellikle söküp kafasını torpidoya koymuştum.hemde çok işlek bi yerde bağdat caddesine girişte olan bir sokokta yapmış bunu,canımı çok sıktı şehir dışındaydım apar topar geldim diycek küfür bulamıyorum bunu yapanlara gelde camı bul şimdi nerden bulcaksan.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzücü bir olay..gecmişolsun..o sokakların birindede bnm laptopu patlatmıstı serefsiz herfiler.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :( üzüldüm vallahi

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
... gelde camı bul şimdi nerden bulcaksan.

camların filmli olmasından dolayı içeri görünmeyince içeride tesisat var diyip girmek için her yolu deniyorlar. ya ön camada film çektir hoca yada filmleri daha açık çektir içine bakan görsün eğer tesisatın falan çok değilse.

carglass 3-4 günde buldu bana camı bu arada.. doraglass varsa o da bulur sanırım. orjinal gm ama yerli cam değil.. yerlisini saniyesinde bulurlar

Arkadaşlar Cumartesi günü Ege Özüm opel servise uğradım.Garaj daki Siyah Bertone ilgimi çekti çamurluk genişletmesi yapılıyordu. Jantlar büyük olunca sürtme problemi oluşmuş. Ön ve arkada da aynı işlem yapılıyordu. Ustalarla konuşurken sol ön camın kırıldığını ve bu camı temin etmenin bayağı zor olduğunu söylediler. Bertone cam problemi olan arkadaşlara temin ve montaj konusunda yardımcı olabilirler. Astra G bertoneci arkadaşlar için resim de ekliyorum. Belki bu konu hakkında problemi olan arkadaşlar vardır.

çamurluk genişletme ile ilgili bir problem yoksa ön cam için üstteki yanıt geçerli.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş.kırılmaz dedik ama adi şerefsizn biri dün gece bostancıda sağ ön camı patlatıp teybi çalmış.anlamadğım şey camlar simsiyah hiç bi şekilde içeri gözükmüyor ve teybide özellikle söküp kafasını torpidoya koymuştum.hemde çok işlek bi yerde bağdat caddesine girişte olan bir sokokta yapmış bunu,canımı çok sıktı şehir dışındaydım apar topar geldim diycek küfür bulamıyorum bunu yapanlara gelde camı bul şimdi nerden bulcaksan.

Geçmiş olsun. Özüm Opel -Şeref 0532 416 55 05 veya Mümin Usta 0 555 650 15 41 iyişallah en kısa zamanda cam bulunur.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan abi geçmiş olsun...Serefsizlere söz bulamıyorum...