Astra G CD Changer CDleri dışarı çıkartmıyor. CDlerimi yuttu :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal philips cd changer var. bugun cd çalmak isterken ekranda CDC Error yazısı aldım. CDleri çikartim tekrr takayım dedim ama cdleri vermiyor. önündeki kapak açiliyor ama cdler çikmiyor. İçinden sesler geliyo belliki çikartmaya çalisiyor ama nafile. Daha ocnedende cd taktıgımda girmiyordu içine. Bir tırnak oturmuyormus gibi oluyordu. Simdi ise ilk defa boyle oluyor.

Başına boyle bisey gelen var mı. Yada çözüm bilen??

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvah eyvah. Sadece benim başıma gelmiş belliki :):)

Şunu sorayım. Önceden cd çalar bozulmustu philips servisine gitmiştik. Bunun içinde philips servisine mi gitmeliyim. Yoksa opel servisi halleder mi bunu?

astranot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olay benimde başıma geldi cd kutusunu çok uğraş sonucu çıkardık baktığımızda cd kutusunun üzerindeki vidalardan birisi gevşemiş oda kutunun çıkması gereken yerde takılıp kalıyordu vidayı sıkınca problen bitti

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü kutup baslarını bi cıkar tak babamın starexte iki cd birden taktılar sıkıstı kutup basını söküp taktım attı dısarı

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olay benimde başıma geldi cd kutusunu çok uğraş sonucu çıkardık baktığımızda cd kutusunun üzerindeki vidalardan birisi gevşemiş oda kutunun çıkması gereken yerde takılıp kalıyordu vidayı sıkınca problen bitti

yani sökmem gerekiyor önce parçayı degl mi?
uzun işi var onun ya. Philips servisine gitmem gerekebilir..

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu cihazların tamirini yapıyorum 0536 836 06 67 nolu telden ulaşırsanız yardımcı olurum...

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel teyp sistemleri tamir ve yedek parça olarak yardımcı olurum 0536 836 06 67 7\24 açıktır....

serac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Philips Cd Changer

Merhabalar

Aynı arıza benimde başıma geldi. Cd kasetini dışarı çıkarmadı ve ekranda CD Error yazıyor.

Ben CD Changer'i söküp çıkarttım kasetide sökerek çıkardım.

Sadece bir takılma diye düşünüyordum ancak tekrar monte edip taktığımda ekranda yine aynı hatayı veriyor.

Ne yapsak bilemedim.