► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x motor senın gaz kelebegı mekanık gaz telını görebıleceksın kaputu actıgında farkedersın ama z motor elektronık gaz kelebegı var gaz telı yok eskı tıp senınkı sertan abı

arkadaşlar benim aracımda 1998 opel astra cd/hb X16XE motor .
benim araca cc takılırmı bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ettim saygılar.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
merhaba bende 99 vectra gt var her şey dahil 300 lira gibi bir fiyata yaptırdım .
parçalar çıkma 2.5 cdx ten buldum beyin ve teli 150 liraya kolu 50 liraya işçilik ve debriyaj müşürü için 100 lira gibi bir fiyata yaptırdım.izmirde 220 liraya çıkma beyin ve teli mevcut bir yerde. çok güzel bir şeymiş. bu konuyu acan herkese teşekkürler.

arkadaşlar benim aracımda 1998 opel astra cd/hb X16XE motor .
benim araca cc takılırmı bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ettim saygılar.
sinan abının yaptıgı ışlemı yaptırcan orhan abı aynı motor koduna sahıb

Mustafa ÖCAL

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Bugün başka marka araca sahip bi arkadaşımla görüşürken ufak bi ayrıntı dikkatimi çekti; c.c. gaza basınca devreden çıkmıyor, herhangibir hız artırımı gereken durumda hızlandıktan sonra gaz pedalından ayağını çektiğinde sabitlediğin hıza geliyor bizim taktıracağımız c.c. de de aynısı söz konusu mu?

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
orjinalinde gaza, frene yada debriyaja herhangi bir müdahale olması halinde devreden çıkar.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bugün başka marka araca sahip bi arkadaşımla görüşürken ufak bi ayrıntı dikkatimi çekti; c.c. gaza basınca devreden çıkmıyor, herhangibir hız artırımı gereken durumda hızlandıktan sonra gaz pedalından ayağını çektiğinde sabitlediğin hıza geliyor bizim taktıracağımız c.c. de de aynısı söz konusu mu?

Evet aynısı
Gaz pedalına basınca araç hızlanır.
önünüzdeki aracı sollarsınız ayagınızı çektiğinizde sabitlediğiniz hıza döner.
Ayrıca eger uzun süre gaz pedalına basarsanız tedbir için sistem kendini devredışı brakır.

Yapılan işlem orjinal zaten. uydurma değil.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
teşekkür ettim Burak sen Bursa'da yaptırırsan gelirim .:)
bilirim biraz Bursa'yı az gezmedik ;)
eger ıstanbuldaysan by mustang nıcklı mustafa arkadasımızın ustası var malıyetı daha uygun cıkartıyor ben yaptıramassaydım ıstanbulda yaptırcaktım genede yardımcı olurum ;)

yusuf006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizden esinlenerek cc yi 2001 omegama başarıyla kendim takdım sadece programlama yaptırdım maliyeti 110 tl hepinize teşekkürler

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizden esinlenerek cc yi 2001 omegama başarıyla kendim takdım sadece programlama yaptırdım maliyeti 110 tl hepinize teşekkürler
aramıza hoşgeldınız kendınızı uye arsıvınde tanıtınız forum kurali
hayırlı olsun gule gule kullanın :)