Astra(g)enjoy?elegance?

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam dostlarım,daha önce(astra g hb bagaj hacmi) topic,inde belirtmiştim g kasanın(hb) hayranıyım bu model uzun yıllardır çok tutuluyor hernekadar yeni astracılardan artık kaldırılmasını isteyenler çıksada,ben sağlamlığıyla yol tutuşuyla bu otomobilin kullanıcılarının gönlünü fethettiğini düşünüyorum,g kasayı ilk classıc,te görmüş ve hasta olmuştum ikinci elini almayı kafama koydum,arabayı araştırınca bu kasada birçok seçenek gördüm comfort,enjoy,elegance vs.önceki arabam tipo 1.4 olduğundan yine 1.4 classıc baktım fakat tipodan ağır olan g kasanın birde+klimayla 1.6,dan daha çok yakacağını düşündüm üstelik birde 1.4 classıc,in donanımının çok düşük olduğunu görünce 1.6,lara özellikle enjoy ,elegance,yöneldim siz ne dersiniz? 2004,ten düşük almak istemiyorum km,side 30-40.000 gibi mesela 2004,enjoylar 21-22 arası eleganceler 22-23 gibi, bildiğm kadarıyla en donanıımlısı elegance 8 hava yastığı,digital klima,park sensörü vs.vs enjoyda bayağı iyi d.klima yok galiba,ama far ve stopları çok güzel ikisi arasındaki diğer farklar nelerdir? sizce hangisini neden tercih etmeliyim ustalara sorulur, beğendiğim bir aracı size sunuyorum sizce fiyat ve görüntü nasıl,herkese selamlar.. http://www.araba.com/ilan/opel/astra/454974

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence o kasanın en yüksek kaliteli üretileni 2002 ve sonrası elegance modelidir.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Usta falan değilim ama bagaj sorun olmayacaksa Astra G Njoy u tavsiye ederim ... :good:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bn çok memunum yazkış soğuk sıcakdemeden bnmle birlikte;)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 2004 njoy kullancısı olarak şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım tavsiye ederim ilandaki araba gerçekten temiz ve fiyat konusunda uygun ama yinede bir servise baktırılması şart njoy ların siyah tabanlı far ve stop ları arabaya ayrı bir karizma katıyor birde kendin bişeyler yaparsan süper oluyor

tnr-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2004njoy var çok memnunum ayrıca klm mevcut

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer alacaksan Njoy veya Elegance almalısın gerisi çok boş bence
Njoy =
standart 2 hava yastığı (sürücü yolcu) 2 tane de opsiyonel
Yol bilgisayarı (ama 2004 lerinde 2003 lerinde yok )
CDR500 Cd çalarlı Radyo Teyp
Deri vites topuzu ve direksiyon
hız ve devir göstergesinin etrafı krom kaplı gösterge paneli
siyah zeminli ön ve arka farlar
çelik jant
sis farı
Elegance :
bunlara ek olarak
6 tane daha hava yastığı
dijital klima
ahşap görünümlü orta konsol

bunlar aklıma geldi şimdilik biz alırken sıfır Elegance da hız sabitleyici Xenon far yağmur sensörü açılır tavan opsiyonel olarak vardı
benim tercihim elegance olurdu Njoy da olup da elegance de olmayan tek şey siyah zeminli farlar ayrıca alırken açılır tavanlı bitane bak bence büyük bi eksiklik bi arabada

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elegancelarda torpidoda 4 lü cd çalarda + ahsap ön konsol ısı yalıtımlı ön cam da olabilir.