Astra g için DVD çalar

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Düşündüm de elimdeki Siemens CDR500'ü satsam onun yerine DVD çalar alsam bayağı hoş olur. Benim için normal bir ses normal bir görüntü kalitesi yeterli. Gözüm yükseklerde değil. Yeter ki yolcular -hele ki huysuz yolcular- dalıp gitsin... Akşamdan beri geziniyorum. Bulduğum en uygun ürün şu:

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=6738&k_id=50&kn=TV-MON%DDT%D6R

Daha önce bu tip bir ürünü astra g aracında kullanan var mı? Artı ve eksileri nelerdir? CDR500'ün bulunduğu yere birebir uyar mı? Geri görüş kamerası için de uygun olduğu yazıyor, kolaylıkla kamera da eklenebilir mi?

Biraz fazla sordum ama yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu işte bayağı bir acemi sayılırım. Şöyle bir forumu inceledim de double din falan yazıyor ve ben pek bir şey anlamıyorum. O nedenle yardımcı olabileceklere teşekkürler.

Ben bu ürünü hiçbir işleme gerek kalmadan kendi CDR500'ümü sökerek kullanabilir miyim? Birebir oturur mu o yuvaya? Amacım sadece film seyretmek ve CDR500'deki kadar bir ses. Ayrıca hoparlör falan alacak değilim. Teşekkürler...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bu motorlu yani ekrn bir motor aracılığıya içeri giriyor ve dışarı çıkıyor. Duble din olanlarda ekran yerleşik. şöyle düşün cdr 500 sadece DIN dir iki tanesini üst üste koyarsan duble DIN olur. Bu arada CDR 500 ü satacak olursan haber ver.

galipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşım navitec in o modeli gerçekten güzel bi cihaz. ben kullanıyorum aracımda var ve bir çok aracada monte ettik o üründen. navigasyon özelliği yok ancak o cihazda. ekran görüntü çözürlüğüde gerçekten mükemmel.