Astra G Klima Kompresörü

Blackwind

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, merhaba..

2001 Astra G aracim var. Bir sure once ara ara ses gelen klimami servise gosterdigimde klima kompresöründen geldigini soylediler ve kilitlendigi zaman degistirilecegini tamir olmayacagini soylediler. Nitekim gectigimiz gunde giderken hareket halindeki aracim stop etti, kenara cektim ve mars bastim calismadi. Klimayi kapatip yeniden mars bastigimda da bir sorun cikartmadan calisti. Klima dugmesine bastigimda bir tikirti geliyor ve klimam sogutmuyor. Ben aracimi servise gosterdim. Kesin arizanin klima kompresorunun kilitlenmesinden kaynaklandigini soyluyorlar. Tamir olmuyormus, sadece degisim diyorlar ve verilen fiyat 2206YTL gibi rakam.. Yetkili serviste bu rakam uzerinden %25 indirim yapiyor. Daha once bu konuda deneyimi olan arkadaslarin yorumlarini bekliyorum. Yada Izmirde bu konuda bildiginiz birileri varsa yardimci olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede benzeri sorun var klima komresöründen tıkırtılar geliyor zaman zaman ama bunun düzeltilme imkanı yok denildi yetkili serviste, tavsiye ettikleri klima servisine gittim söyledikleri şey aynı kilitlenme zamanı yaklaşıyor dediler, yeni birebir orjinal klima kompresörü için verdikleri fiyat 600 ytl. tüm işçilikle birlikte klima gazı dahil 680 ytl.ye takabileceklerini söylediler 2 yıl garantili. ayrıca 350 ytlyede çıkma kompresör takabilirlermiş ama garanti süresi 2 ay en fazla dediler.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2206 ytl nerde 680 ytl nerde niye böyle bir far var ?

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı sorun bendede vardı klima çalışmıyordu gaz bastılar çalışmaya başladı sibopdan kaçırıyormuş ama sesi biraz tuhaf geliyor kabinin içine normal dediler yani daha önceki gibi çıkmıyor sesi yağını değiştiririz dediler ses düzelir dediler ama daha sonra tekar yapar diyorlar pek inan dırıcı gelmedi bana ne yapmam lazım şuan bir sorun yok ama bu kitle falan kafamı karıştırdı biraz

Blackwind

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar oncelikle ilginiz icin hepinize tesekkur ederim.

bendede benzeri sorun var klima komresöründen tıkırtılar geliyor zaman zaman ama bunun düzeltilme imkanı yok denildi yetkili serviste, tavsiye ettikleri klima servisine gittim söyledikleri şey aynı kilitlenme zamanı yaklaşıyor dediler, yeni birebir orjinal klima kompresörü için verdikleri fiyat 600 ytl. tüm işçilikle birlikte klima gazı dahil 680 ytl.ye takabileceklerini söylediler 2 yıl garantili. ayrıca 350 ytlyede çıkma kompresör takabilirlermiş ama garanti süresi 2 ay en fazla dediler.

Verdikleri fiyatlar gercekten cok iyi benim aldigim fiyatlar malum, yalniz bunlar GM orjinal icindi. Siz bu fiyatlari ne zaman almistiniz?

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar oncelikle ilginiz icin hepinize tesekkur ederim.

Verdikleri fiyatlar gercekten cok iyi benim aldigim fiyatlar malum, yalniz bunlar GM orjinal icindi. Siz bu fiyatlari ne zaman almistiniz?

fıyatları alalı fazla olmadı 3 hafta falan oldu, orjinallik konusu bemimde kafama takıldı fiyatla ilgili, bunu kendilerinede söyledim bana söyledikleri al kompresörü servise götür orjinal değil derlerse bedava takacağını söylediler, tatile çıkmadan önce ses çoğalınca taktırmayı düşünüyorum bakacaz artık

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Çıkma bulabilirsin en azından ben biliyorum gerçi İzmirdesin galiba İstanbulda olsan İkitelli O.S.B Atatürk oto sanayide onlarca Opel çıkma parça satan yer mevcut