astra g koltuk ısıtma montajı.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size önerim iyibir lokma takımı yardımıyla açmanız. ayrıca dikkat. vidaların ağzı torq şeklinde 8 li yıldız gibi. açarken ağzı bozarsanız sonra çok uğraşırsınız

ben açamadım :cry:açıp koltuk kılıflarını çıkarıp düşük derecede yıkayacaktım ama açamadım işte açamadım açamadım öhöööööööö :cry:

mucaxid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracımda koltuk ısıtmanın koltuk altındaki kablolarının bağlandığı çip var onları nerden temin edebilirim acaba? Her iki koltukda direk bağladığımızda koltuklar ısınıyor problem çipden kaynaklanıyormuş.

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2004 astra g elegance twinport var acaba uyar mı vaya tesisat varmıdır. Parça temini nasıl.yardımcı olursanız sevinirim

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapamam ama yaptırmak istesem de bu işi yapan arkadaş kadar iyi kıvırabilecek biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aklımda daha değişik bir fikir var hemde daha ucuz :D. internette çifti 70 tl'ye satılan pedler var. bunları döşemeci amca koltuğa yerleştiremez mi ? ayar düğmeside var onuda konsola koyacaksın. sizce nasıl olur... :)

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bilgilendirecek kimse yok mu.

Tesisatın olup olmadığınız anlamak kolay, Vitesin önünde küülüğün altında olan küçük kapak var onu sökmeniz gerek. içeride kahverengi ve yeşil 2 soket görmeniz gerekiyor. Koltuğun altına bakınız orada da sarı boşta kalan soket görürseniz tesisatınız hazır demektir. Sadece buton ve ısıtma pedlerini montaj yapmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

wolare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşımınız için teşekkürler. Gayet güzel bir çalışma olmuş. Bende de 2000 astra cd var ve koltuk altlarındaki sarı soketlerin ne işe yaradığını merak ediyordum. Sayenizde güzel bir özelliğe ait olduğunu anladım. Ebay da gezinirken http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-...-HEATED-SEAT-SWITCHES-GM1540253-/271384265499

bu linkteki ürünü buldum. Acaba bu ürünle bende aracıma bu özelliğini ekleyebilirmiyim. Aracıma uyarmı acaba bu ürün sizece ?