astra g koltuk ısıtma montajı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tc butonunu fişinı neden takmadın :D

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel proje valla,deri koltuk arabalarda şart zaten ,arabaya bindiğimde buz gibi oluyor koltuklar ama 2 dakikada ısınıyor 5. kademeye alınca ısıtmayı.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sonucu merakla bekliyorum. Özellikle pedlerin montajı kısmını...

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ethem kardeşim dediğim gibi denedim. şimdi kahverengi ve siyahta devamlı 12 volt var. düğmeyi açmam yada kapamam değiştirmiyor. öbür mavide ise hiç tepki yok.düğmeleri test ettik sağlam. bu arada birde arabanın airbag ışığı yandı :( ne yapmalı şimdi. çengiz eğer sende okuyorsan sendende yardım bekliyorum. tek başıma bırakmayın beni

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
koltuğun altında başka soket varmı? varsa foto çek at
birde düğmeleri bağladığın soketin kablo renkleri belli olacak şekilde bir foto çek.
prens642@hotmail.com msn ekle konuşalım...

Son düzenleme:

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ethem kardeşim dediğim gibi denedim. şimdi kahverengi ve siyahta devamlı 12 volt var. düğmeyi açmam yada kapamam değiştirmiyor. öbür mavide ise hiç tepki yok.düğmeleri test ettik sağlam. bu arada birde arabanın airbag ışığı yandı :( ne yapmalı şimdi. çengiz eğer sende okuyorsan sendende yardım bekliyorum. tek başıma bırakmayın beni
kardeş arabanın airbag ışığının yanması gayet normal. koltuğun en ufak ileri geri hareketinden bile o ışık yanabiliyor airbag soketinin hareket etmesinden dolayı ki sen bu ara orayla bayağı haşır neşirsin. tüm işlemlerin bitince cihazla söndürtürsün. bazen kendisi bile sönebiliyor. benimki öyle...