astra g kötü koku yardım ark.lar

ives

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim g kasa astramda kötü koku gelio zaman zaman.4 5 gün kullanmassam sorun yok gibi ama çalıştırıp biyere gidersem eğer yavaş yavaş gelio ve camlarıda açtığımda rüzgardan dolayı koku çoğalıyo.leş kokusu deilde sanki deri kokusu garip ve birazda ağır bi koku.yardımcı olursanız sevinir ark.lr.ne yapmam gerek

senkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagaj yada koltuk altlarında bişey unutmuş olma?
Arabada parfüm türü koku varsa onlarda bazen kötü koku yapıyor.İlk zamanlarda güzel koksada çoğu parfüm belli zaman sonra arabaya siniyor ve kötü kokuyor

ives

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş yaa parfüm benzeri bişi deil.bildiğim bişi var araba haraket ettikten sonra kulladıktan sonra gelmeye başlıo.bide camları acınca rüzgardan dolayı dahada coğalıo rüzgar nereye girip de o kokuyu cıkartıo anlamadım.torpidoyu bile söktürdüm temizlettim sanayide olmadı napmam gerek anlamadım. :(

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresi dolmuştur.polen filtresini değiştirmediysen bide ona baktır derim.

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba motorda bi hayvan sıkışıp kaldı (zaten motor ısısıyla kesin hemen ölmüştür orda) da motor ısınınca o mu koku yapıyor? özellikle havalar soğuyunca soğuk memleketlerde hayvanlar yeni park etmiş motoru sıcak arabalara pek bi bayılıyolar

netses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdede kötü bi koku var dediğin gibi camı açınca çok daha fazla geliyo
bizdeki koku yapan tahminimce airwick 4 ay önce aldığımda rengi maviydi şimdi sarı olmuş.
bu sileceklerin önünde bi ızgara var ordan içeri pis bişi girmesin (yaprak kuş kakası ) çünki ordaki hava direk içeri giriyo mesela camları yıkattırdığımda saniye geçmeden içeri alkol kokusu giriyo

ives

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşlar hava geçiş yerlerini yani camın sileceklerin önündeki yeri söktüm polen filtresini söktüm temizledim hatta bütün hava kanallarına sıcak buhar makinesiyle buhar bile vurdum banamısın demio.işte bazen gelio bazen cok az rahatsız edici deil ama bazende plastik kokusumu desem garip bişi.ama leş ölüsü gibi bişi deil valla anlamadım.camı acınca cok fazla hissetiğim kesin bişi hava neyi hareketlendiriosa artık bilmiorum

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen bi arabayı kaldırttır abicim bence altını yıkattır belkialt taraftan geliyordur koku?

ives

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide aga öle yapcam ama başına gelen varmı acaba kimsenin die yazdım.saolun ark.lar artık bişiler yapcaz olmadı satcaz.

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabada da toz kokusu gibi bi koku var. ne kadar sprey sıksam ne kadar havalandırsam ne kadar temizletsem bu koku çıkmıyor. böyle toz gibi toprak gibi rahatsız edici bi koku var