Astra G Orjinal Gerçek deri döşeme..

• Konuyu başlatan Sertan_c
  • Başlangıç tarihi
S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Takaslık Astra G Fabrikasyon Gerçek deri döşeme..

Herkese selamlar,
2000 model Astra G aracımı alırken eski sahibi bana fabrika çıkışı orjinal deri koltukları olduğunu söyledi, bu araçlarda fabrika çıkışı deri döşeme var mı yoksa bayi satmadan önce kendisi mi yaptırmıştır. Kesin bilgisi olanlar yazarsa sevinirim, sanırım yada herhalde ile biten cümleleri kullanmayalım lütfen, gereksiz polemik olmaması açısından.
döşemelerin gerçek deri olduğundan eminim, yani imitasyon deri falan değil ama fabrika çıkışı mıdır onu merak ettim.
ayrıca temiz durumdaki kumaş kaplamalı koltuklarla da takas etmeyi düşünebilirim...

Son düzenleme:
S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ama neticede opsiyonel olarak fabrika çıkışı alma şansı vardı yani...
anladım. kesin bilgi ise bu teşekkür ederim...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ne de olsa araba sipariş üzerine üretiliyor. sahibi farkını ödeyip deri döşeme sipariş etmiştir. bir de işçilikten anlamanız lazım deri döşeme orjinal mi yoksa sonradan mı yapılmış. çünkü hiçbir şey orjinalin yerini tutmaz. dikkatlice inceleyin. özellikle birleşme noktalarına bakın. bir uydurukluk görüyorsanız bilin ki sonradan yapılmış. her şey yerli yerindeyse üzerinde varmış.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2001-2002 gibi modellerde elegancelerin ekstra olarak alınanlarında, deri döşeme,dijital klima ve sunroof bulunuyor.
sizinki de deri döşemeli olarak alınmıştır.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
tamamdır.
bilgiler için teşekkürler.
bu akşam farklı bir kanaldan daha teyit ettim ve opsiyonel olduğunu öğrendim.
malzemeye ve bahsedilen dikiş kısımlarına bakarak fabrikasyon olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim artık...
başlığı da değiştirdim.
kumaş döşeme istediğim için airbagli ön koltuklarla olmak ve takas olursa karşılıklı olarak kendi airbag lerimizi kullanmamız koşuluyla takaslıktır arkadaşlar.
takasda fiyat farkı ile ilgili olarak görüşebiliriz düşünenlerle...
teşekkürler...