Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklasık 10 dakikalık bir ugraşma ile bende cam kaldırma probleminden kurtuldum ,emegi gecen herkeze tesekkür ederim .moderatörden ricam bu konuyu basit bir anlatım ve pikseli yüksek resimleri kullanarak sağ yolcu tarafındaki kabloları kullanacak sekilde sadeliştirip sabitleyebilir mi? basit bir çalışma için tüm mesajları okumak zorunda kalmak çok kötü.
:good:

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalm bende yarın deneyeceğim bugün her yer kapalı malum pazar günü :) cengiz abiyi arayıp bir kaç bilgi aldım umarım yapabilirim..

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu röleyi istanbul gibi bir yerde bulamadım yok böyle bişi ya. deli olcam günlerdir arıyorum bir yerde buldum 8 bacak var ama resimlerde gördüğüm kadarıyla sizlerin bulduğu 6 bacaklı galiba??

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tam 5. röleyide çöpe attım. Anlatılanlar gibi yaptığımda son kabloyu bağlar bağlamaz kapı kilitleniyor ve camlar kalkıyor ama anahtarla çift kilidi denediğimde hiç bir hareket yok hatta çift kilit bile iptal oluyor camların otomatiği bozuluyor. Bugün anladım ki inat etmemek lazımmış olmuyorsa zorlamayacaksın. :mad:

patron45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba
ben röleyi aşağıdaki linktekinden bulabildim 5 ayaklı ancak anlatımdaki 6 ayaklı olunca işler karıştı acaba bana buna uygun bir şema çizebilirmsiniz
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/...RA_cjxotnS0hBX4Tm9AFnygvOof7yCFOPd8fizTujH9Dw

güncel... arkadaşlar cevabınızı bekliyorum 5 ayaklı röle için basit bir çizim yada yol gösterin yeterli elimdeki rölenin iç yapısı http://www.helishun.com/images/14f1-.jpg

şeklinde yardımlarınızı bekliyorum

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
güncel... arkadaşlar cevabınızı bekliyorum 5 ayaklı röle için basit bir çizim yada yol gösterin yeterli elimdeki rölenin iç yapısı http://www.helishun.com/images/14f1-.jpg

şeklinde yardımlarınızı bekliyorum

Yapacağın Bağlantı şekli altakigbi.
Kolaygelsin.

attachment.php

Ekli dosyalar

• Baglantı.jpg
    Baglantı.jpg
    11.3 KB · Görüntüleme: 259

patron45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devreyi hazırladım bakalım

Devreyi taktım gayet güzel çalışıyor. Yardımlarını esirgemeyen Cengiz Beye sonsuz teşekkürler. Sıra geldi cc ve sis farı uygulamalarına....

Son düzenleme:

yldzyalcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan abi mokia abi ve diğer paylaşım yapan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler sonunda bende yaptım