astra g sedan panzot lazım

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g sedan panzotu lazım arkadaşlar orjinal cıkma olabilir temiz ankaradan ya nerden temin edebilirim yardımcı olabirseniz sevinirim.tşkler şimdiden

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
panzot pandizot gibi bişeymidir? ostim yıldız hurdacılar sitesi, istemediğin kadar bulursun..kolay gelsin.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettigim arakasında bulunan mdf bahsediyorum hoporlör taktırcam ayriyetten o parçanın adı panzot. pandizotu bilmiyorum nedir o parça

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar panzot pandizot ikiside aynı yola çıkar :)

KURÇENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam pandizota 4 adet oval hoparlör koymak istiyorum.Astra G sedan aracım.pandizot altındaki sacı komple mi kestireyim yoksa sadece hoparlör yerlerini mi kestir meliyim.Ayrıca pandizotu nereden temin edebilirim hani satacağım zaman orjin olsun arkası (hoparlörsüz)

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam pandizota 4 adet oval hoparlör koymak istiyorum.Astra G sedan aracım.pandizot altındaki sacı komple mi kestireyim yoksa sadece hoparlör yerlerini mi kestir meliyim.Ayrıca pandizotu nereden temin edebilirim hani satacağım zaman orjin olsun arkası (hoparlörsüz)

altındaki saçı kesmeyin yoksa aşağı sarkar

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli panzotun aynısından mdf kestirip üzerine kumaş kaplatıp hoparlörleri monte ettir.ben arabama öyle yaptım daha sağlam olur.satarkende orjinal panzotu takarsın