Astra G Stoplara Kırmızı Film Uygulaması

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Maşpiyel kapı kolları ve çıtaları araç rengine boyat abi bide tavan folyo ..... :)

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerine sağlık stoplar çıkmadan montaj olmuyomu?

sandero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı yaptığınız kısmı siyah da yapabilirsiniz ileride değişiklik yapmak isterseniz aklınızda olsun.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan komple söktüm önceki gün muayene vardı.
o nedenle söktüm henüz tekrar yapıştırmadım.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan abi stopların güzel olmuş,benimde kafamda şöyle bir fikir var geçen denedim fakat stopların içini açamadım,stopların içindeki sarı plexiyi sökmek istiyorum yani geri vites ve sinyal kısmı aynı şeffaf olsun sinyal lambasınada sarı ampul takıp kullanmak istiyorum ama farı nasıl açabilirm ? fön felan denedim ama yemedi pek. tüv de felanda sorun çıkartmaz böylece =)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan abi stopların güzel olmuş,benimde kafamda şöyle bir fikir var geçen denedim fakat stopların içini açamadım,stopların içindeki sarı plexiyi sökmek istiyorum yani geri vites ve sinyal kısmı aynı şeffaf olsun sinyal lambasınada sarı ampul takıp kullanmak istiyorum ama farı nasıl açabilirm ? fön felan denedim ama yemedi pek. tüv de felanda sorun çıkartmaz böylece =)

nasıl bişey düşündün anlayamadım ama, fön makinesi ile iyice ısıtıp dikkatlice çekmen lazım. tek kişi ile zor olur daha doğrusu olmaz bi kişi daha yardımcı olursa daha kolay açarsın.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
images

Bizim stoplara dikkatli baktıysanız sarı sinyaldeki plexi kısım dış camdan ayrı bi plastik üzerinde duruyor sanki açamadğım için bilemiyorum tam halini,ama içini açabilirsem fotorafdaki hale getirmek istiyorum,yani geri vites ve sinyal kısmı şeffaf kalacak böylece,sinyal işinide sarı ampul kullanarak halledebilriz heralde,yeterki şu stopların içini açayım =)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim stoplara dikkatli baktıysanız sarı sinyaldeki plexi kısım dış camdan ayrı bi plastik üzerinde duruyor sanki açamadğım için bilemiyorum tam halini,ama içini açabilirsem fotorafdaki hale getirmek istiyorum,yani geri vites ve sinyal kısmı şeffaf kalacak böylece,sinyal işinide sarı ampul kullanarak halledebilriz heralde,yeterki şu stopların içini açayım =)

şimdi oldu.
dediğim gibi açmak çok sıkıntı değil FÖN MAKİNESİ İLE İKİ KİŞİ YARDIMI İLE AÇABİLİRSİN

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaynar suya felan atın gibi bişeyler duydum pek yapasım gelmedi gerçi de,fön makinasını tuttuğumda sanki plexinin bazı kısımları da zarar görüyormuş gibi geldi vazgeçip geri topladım :S