astra g ye navigasyon, OPC benzeri konsol çalışması

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
gidiyorum konsolu delmeye:)

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç bey teşekkürler kusura bakmayın şehir dışındaydım bir süredir foruma giremiyordum. Hocam eğer söylemende sakınca yoksa kaç paraya boyattın. Selamlar

neden olsunki, ilk boyayan boyacı beceremedi, ardından mat siyah yapmak için başka bi boyacıya götürdüm, ancak o hiç becemedi, İbrahim Abi'ye de götürmek istemedim önce, dükkanın önünde 5-6 tane araba vardı, zamanı olmaz uğraşmaya diye düşündüm, ardından gittiğimde hem önceki boyacının attığı boyayı temizledi ardından boyasını yaptı, fiyat olarakda ne verirsen dedi, olmaz deyincede 20 lira ver yeter dedi,,,

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel olmus

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC den vazgeçtim arkadaşlar, bi araştırdım fiyatı bana göre yüksek geldi, el işçiliği ile yapmak gerçekten daha keyifli, bu arada yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim, siz konsolu gönderin yapıp göndereyim...

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC den vazgeçtim arkadaşlar, bi araştırdım fiyatı bana göre yüksek geldi, el işçiliği ile yapmak gerçekten daha keyifli, bu arada yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim, siz konsolu gönderin yapıp göndereyim...

abi tam maliyet ne sakıncası yok bide şu şapka acaip hoşuma gittiya sen aldırma forumda tek deli bende olsam acip hemde acaip hoşuma gitti :D

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi tam maliyet ne sakıncası yok bide şu şapka acaip hoşuma gittiya sen aldırma forumda tek deli bende olsam acip hemde acaip hoşuma gitti :D

merhaba, birader inan çok denedim şapka olmadan gündüz kesinlikle ekran görünmüyodu, şapka ekranın görünürlüğünü sağladı, bide eleştiriye açık insanım, sonuçta benim kullanacğım bir nesne ve keyfime göre yapıyorum zaten, mavi ledler içinde aynı şeyler duydum burada,

maliyet, 320 tl navigasyon, 56tl 8Gb hafıza kartı(cihazın4Gb hafızası var zaten) geri kalan işçilik, ki en önemlisi zaten,