Astra gsi arıza lambası

armageddon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma filtre değiştirdikten sonra bir şey oldu,gazdan ayağınızı çekince arıza lambası yanıyor lambada duruncada stop etmiyor ama edecekmiş gibi devir çok düşüyor,yürüyünce arıza lambası sönüyor ve herşey normale dönüyor,filtre tam oturmamıştı acaba onunla alakalı olabilirmi?servise danışmadan önce sizlerle paylaşmak istedim.Daha önceki aracımda benzer bir sorun vardı ama hava akışmetresindendi o biraz farklı problemler yaratıyordu.Ben de anlamadım.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akışmetreden boğaza giden hortumlara bak , küçük bir yırtılma sıkıştırılmamış kelepçe olabilir.
Eski filtreni takarak dene derim.Çünki C20xe lerde açık filtre sistemi 1-2 ürün dışında çok rantabl olmuyor.

armageddon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akışmetreden boğaza giden hortumlara bak , küçük bir yırtılma sıkıştırılmamış kelepçe olabilir.
Eski filtreni takarak dene derim.Çünki C20xe lerde açık filtre sistemi 1-2 ürün dışında çok rantabl olmuyor.

dün eski filtresini taktım,sıkıntı geçti açık filtreden yapıyomuş gerçektende.Peki arıza lambası yakmayan uyumlu filtre varmı bulabileceğim?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ıtg kullanıyur bır sorun yasamadım sunger flıtre ve acık :)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
wayyy meli senin bende diyorum senin gsi neden öyle yürüyor demekki sünger filtredenmiş :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanya ve İngiltere' de sorunsuz en çok tercih edilen KN 57i ama yinede deneyerek alma şansın olursa daha sağlam olur.

armageddon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulması da kolay olsa deniycem tabi ama.İnternette bulamadımda yinede deneme yöntemiyle almak en doğrusu.