Astra H 2008 arka stoplar

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, yeni modifiyede arka stoplarda sorun var galiba :S, ben bugün arka stopları buğudan dolayı garanti dahilinde değiştirttim ama yeni takılanlardan da soldakinde yuine buğu oluştu bunun hakkında bilgisi olan varmı acaba????

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsinde yoktur sadece hatadır ve ya sonradan takılırken bi yerde arabadadır bu büyük ihtimal çünkü 2 kere yapıyorsa farlarda bişey yoktur :)

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsinde yoktur sadece hatadır ve ya sonradan takılırken bi yerde arabadadır bu büyük ihtimal çünkü 2 kere yapıyorsa farlarda bişey yoktur :)
serhan abini seninkinin stoplar farklı bu araç 2008 makyajladığı kasa opelin astra h sedanların ve hb stoplarını opel tofaştan almış ondan biraz dandik:D

emre84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var stopların ikiside buğu yapıyor

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede war aynısı.baska bısı ıcın gıttıgımde onuda sordum resmını ceker yenısını ısterız dedıler de ugrasmadım.cok yapmıyor zaten ust taraftan bıraz oluyor.

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi de arkadaşlar stopların sadece camlarında meydana geliyor onun da nedeni dış plastikle içi arasında meydana gelen bi olaydır.

bide;
o zaman şöle bişi yapalım ortak bi noktada buluşup aynı anda servisi basalım :D:D, bölece daha etkili oluruz.

10uR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aynı sorun bendede var aracın garantiside bitti :S
yenı stoplardan alacagım ama onlardada olursa bosubosuna almıs olacam..

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar değşen stoplar tekrar buğu yaptı ve servise bavurdum, sevisin bana vermiş olduğu cevap; soğuktan ve sıcaktan dolayı oluşuyor ve bunun belli bi süre sonra buğu geçtiği için artık herhangi bi işlem yapamayacaklarıdır,

ya böle bişi varmıyaa o kadar para öde ondan sonra sorun çıktımı double ess e göre kullancaksın :S

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bence diretmelisinb çünkü taktıkları parçada garantili...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar değşen stoplar tekrar buğu yaptı ve servise bavurdum, sevisin bana vermiş olduğu cevap; soğuktan ve sıcaktan dolayı oluşuyor ve bunun belli bi süre sonra buğu geçtiği için artık herhangi bi işlem yapamayacaklarıdır,

ya böle bişi varmıyaa o kadar para öde ondan sonra sorun çıktımı double ess e göre kullancaksın :S
evet arabanın garantiiyle taktıkları parçanın alaksı yok araba garantisi değilde parça garantisinden yapmaarı lazım opel türkiye'ye mesaj at bence ;)