Astra h 3.5 mm yay

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sertlik konusunda san ki on takimlar gurultulu gibi geliyor bana ama zaten hem sessiz hem spor olsun isi hayal zaten... katlanmak lazim ses isine dedigine gore... 300 ytl iyi bir maliyet sayilir garanti bitiminde baglatayim mutlaka... sagol onerin icin

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
on takimdan ses geliyorsa aracin rot ayarini kontrol ettir, iyi bi rot balansciya git..o zaten sana on takiminda ne ariza var, hangi parcalarin degismesi gerektigini soyler..rotlar, rot baslari, aski rotlari, viraj denge cubuklari, amortisorler, rotiller, salincak burclari.. bunlarin hepsi omurleri bittiginde ses yapmaya baslar..hatta ben bi kere sag salincagimi degistirdim..rotil patlamisti, icindeki yagi bosaltmisti..yerine tornacida yerli mali bi rotil alip caktirabilirdim ama orjnal olsun diye komple salincak aldim, burclarda yenilenmis oldu..aski rotlarinida ses yaptigi icin degistirdim..arac bozuk yolda giderken bile artik daha sessiz..
tabi bu arizalar spor yay taktirdigim icin olmadi..arabayi 2. el 56750 km'de aldim, 2004 model aracim..su an 74300 km'de..200-300 km once degisti bu soyledigim parcalar..yani omrunu tamamlamisti hemen hemen, istanbul yollari ve benden onceki soforun araci nasil kullandigini bilmedigimi hesaba katarak soyluyorum

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A slymn015a ve Krt012 adlı fotoda eıbach 5 cm. Astra24 ve Astra 26adlı fotoda maxtrac 3,5 cm. Slymn119 adlı fotoda orjinal helezonlar war.Bu fotolar yardımcı olur sanırım.Ben ilk zamanlar 3,5 cm kullandım ama şuan 5 cm kullanıyorum üzerindeki 225/40/18 jant ve lastik ebatları ile.Çamurluk arası kapansın güzel görüntü olsun diyorsan tawsiyem 5 lik ama konfor bekleme,belediyelerin özel şirketlerin yaptığı asfaltların hatalarını hissede hissede gidersin :)

Ekli dosyalar

• Krt012.jpg
    Krt012.jpg
    32.5 KB · Görüntüleme: 138
  • Astra 24.jpg
    Astra 24.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 134
  • Astra 26.jpg
    Astra 26.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 125
  • A Slymn015a.jpg
    A Slymn015a.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 104
  • Slymn119.jpg
    Slymn119.jpg
    40.2 KB · Görüntüleme: 111

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suleyman emegine saglik... bu kadar aciklayici olur resimler...burak in da yorumlarina ozellikle tesekkur ediyorum... benim gordugum kadari ile 3.5 cm gayet yeterli duruyor... 5 cm san ki basmis tekerleri camurluga... gomulmus gibi duruyor... tutmadim 5 cm ligi yani... orjinal hali de 4 x 4 gibi gostermis araci stabilize yolda ama hava da asili durdugu da bir gercek... tavsiyeler sonucunda 3.5 lik ek masraf gerektirmeden uygulanabilir gibi duruyor... var mi katilan?

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim görüşlerimde aynı yönde..konfor problemi olmasa 5cm cok guzel.tercih meselesi tabi ki...3.5cm en uygunu.Resımler cok acıklayıcı olmus bunun için tesekkür ederim...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.5 iyidir :D

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 iyidir :) ilerde bi daha değiştirmek zorunda kalmazsın masraf çıkmaz.Ben hepsini kullandım 5 te kaldım,olsa6-7 alcam ama yok.Bu iş tesisat gibi bişey bence önce 4 hoparlör takarsın biraz dinlersin yetmez gider ufak bi bas bi anfi alırsın dinlersin yetmez.Ana ünite alırsın Bası büyütürsün anfiyi büyütürsün yetmez,bası 2-3yaparsın 1-2 anfi eklersin kapasitör akü koyarsın o zaman tamam dersin,demek zorundasın çünkü yer kalmamıştır bagajda.Yani demek istediğim 3,5cm kullanıp söküp 5 cm ondan sonra spor amartisör falan filan uğraşasıya kadar maddi durum iyiyse tak bi coilover istediğin şekilde bin.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
sülo bende takıcam bu yaydan en kısa zamanda ama 5 cm süper durmuş kanki ya,bizim mahalle tümsekten geçilmiyor,5 cm alırsak araba maf olur.
cüneyt beraber taktıralım 3.5 dicem ama sen nerdesin ben nerde uzaksın bana.

java

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 cm helezon taktım ve 2 kasisten gecerken altını vurdum.onun için 3.5cmlik aldım problemsiz istediğim rahatlıkta istediğim prformasta idealdir arabanın kasaını bozmanın altınıda konserveye cevirmenin gereği yok malımızın kıymetini bilerek modifiye yapalım bence