Astra H Angel + Mercekli Far Taktım İsteyen Baksın

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadasımızın dedıgı gıbı mıx marka bırde fk-depo marka olan far war.sem tunıngtekı fk-depo markadır.24 adet far geldı ılk partı ve bıttı su an ellerınde yok. en erken bayramdan sonra gelecegını soyledıler.o da tam kesın degıl.

birde angellar beyaz olsa ıyı olur dıyen arkadaslar war. benım tavsıyem fabrıkadan cıkısı nasılsa oyle kalması yonunden. cunku angelları beyaz yapmak ıstedıgmıızde far acılcak angellar sokulcek yenısı takılcak edılcek, cok oynanması taraftarı degılım.

yınede zevk meselesi

böylede süper görüntüsü yeter, güle güle kazsız belasız sürüşler dileğimle

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar araca cok yakısmıs uzun suredır beklıyordum. yanlız bır seyı anlayamadım.sanırım aracının farları xenon. ama fk nın angel ve merceklı bu farı ıle ayrıca bır motor takmadan xenon far ayarı yapılabılınıyor mu? Bu ayar dıreksıyonun sol altında konsoldakı far yukseklık ayarından mı yapılıyor yoksa konsolda ayrı bır ayar dugmesı yerı acılıyor mu?

sımdıden tesekkurler, gule gule kullanın

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sormayı unuttum. arın ıcı krom mu yoksa sıyah tabanlı mı

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar araca cok yakısmıs uzun suredır beklıyordum. yanlız bır seyı anlayamadım.sanırım aracının farları xenon. ama fk nın angel ve merceklı bu farı ıle ayrıca bır motor takmadan xenon far ayarı yapılabılınıyor mu? Bu ayar dıreksıyonun sol altında konsoldakı far yukseklık ayarından mı yapılıyor yoksa konsolda ayrı bır ayar dugmesı yerı acılıyor mu?

sımdıden tesekkurler, gule gule kullanın

ben aldım montajını yaptırdım kullanıyorum. far yükseklik ayarı motoru kendinden var yani yapılıyor ve siyah zemin. orjinal ayar düğmesiyle yapılıyor. ayrıca angelleri beyaz yapmak için sökmek filan gerekmiyor zaten ledleri angellerin içinden çıkarabiliyorsunuz. beyaz alın takın o kadar.zaten yanında 6 tane ekstra ledle geldi....

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sarı olmamış.

tercih meselesi tabi.eger beyaz olsaydı angellar farlar yandıgında kısalardakı angellar kaybolcaktı.ben oyle dusundum degıstırmedım.
zevk sonuçta. saol yınede

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
orjinal farım merceksiz ve xenonda orjinal farıma göre aldım h7 yanlış hatırlamıyorsam bu far görüğüm kadarıyla mercekli uzun kısa bir aradamı h4 mü yani ve xenon var demişsin bendeki 8000lik ve mercek yok diye galiba pek mavi göstermiyor monza marka seninki kaç klık ve ne marka

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal farım merceksiz ve xenonda orjinal farıma göre aldım h7 yanlış hatırlamıyorsam bu far görüğüm kadarıyla mercekli uzun kısa bir aradamı h4 mü yani ve xenon var demişsin bendeki 8000lik ve mercek yok diye galiba pek mavi göstermiyor monza marka seninki kaç klık ve ne marka

kısalar h7 uzunlar h11 ama angel far taktıgım ıcın far yapısı kısa ve uzunlar h7 dı. o yuzden uzunlarımda h7 oldu. orjınalı kısalar h7 uzunlar h11. benım xenon lar 8000 lık.mtec benımkıler.gayet memnunum. eger mavılık ıstıosan 10000 lık yada 12000 lıık alıcaksın. ama beyaz olsun ıstıosan 8000 lık alıcaksın.6000 lıkler sarımsı yanar. en ıdealı 8000 lık.mercek oldumu da super oluyor

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
kısalar h7 uzunlar h11 ama angel far taktıgım ıcın far yapısı kısa ve uzunlar h7 dı. o yuzden uzunlarımda h7 oldu. orjınalı kısalar h7 uzunlar h11. benım xenon lar 8000 lık.mtec benımkıler.gayet memnunum. eger mavılık ıstıosan 10000 lık yada 12000 lıık alıcaksın. ama beyaz olsun ıstıosan 8000 lık alıcaksın.6000 lıkler sarımsı yanar. en ıdealı 8000 lık.mercek oldumu da super oluyor

Cevaplar için çok teşekkürler belki sadece ampullerini değiştirme gibi bir şansımız varsa sadece ampullerimi 10.000 veya 12.000 lik alırım onuda nereden bulucaz gerçi.