astra h arka tampon montajı

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h makyajsız kasa tamponlarını sabitleyen 2 başta vida var..bunlar haricinde birde tırnaklar tutuyor sanırım..plakalığın altında tamponu tutan başka vida varmı

benim arka tamponda 2 vide baştan sağlam tutuyor ama tamponun orta alt tarafından tutunca sallanıyor. nasıl çözüm bulabilirim.cevaplarınız için teşekkürler

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h makyajsız kasa tamponlarını sabitleyen 2 başta vida var..bunlar haricinde birde tırnaklar tutuyor sanırım..plakalığın altında tamponu tutan başka vida varmı

benim arka tamponda 2 vide baştan sağlam tutuyor ama tamponun orta alt tarafından tutunca sallanıyor. nasıl çözüm bulabilirim.cevaplarınız için teşekkürler
Kardeş bende de 2004 h elegance var,park sensörü bozuldu geçen gün tamponu indirip bakayım dedim belki bişey yapabilirim diye,nasıl yaptığımı anlatayım sen karar ver;
Önce davlumbazı tutan vidaları çıkardım sağ ve soldaki,sonra tamponu önce soldan kendime doğru çekip tırnaklarını gövdeden ayırdım,aynı şeyi sağ tarafa yaptım,ama tamponu tam olarak gövdeden ayıramadım,plakanın olduğu bölgede biyerde başka bir vida var zannedersem o da tutuyor tamponu,alttan eğilip bak tamponu çıkar,belki de vida plakanın altındadır,oralara bak.
Kolay gelsin.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tampon altinda 3 tane percin var, 2 de farlarin orda, 4 er tanede vida teker taraflarinda.....

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş arka tampondan bahsetmiş ön tampondan değil

Özür dilerim.... ;)
arka tamponun tekerlek kenarlarinda iki ,ikide plaka altinda olmak üzere 4 vida birda yan gecirmeler var...herseyden önce parksensorlarinin kaplolarini cekin... bu kadar
saygilarimla
selim

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım çok teşekkürler ... silikonla app plaka yaptırırken plakanın altındaki vidalarıda çıkarmıştık sorun ordan kaynaklanıyor demekki..plakalığın vidaları bizim tamponuda tutuyor o zman ..bi şekilde içerden sabitlemem lazım ..iş çıktı yine bize

peki bir soru daha

benim gibi silikonla palakasını sabitleyenler nasıl sağlamlaştırıyor tamponunu..sonuçta plakanın altındaki vidalar eksik kalıyor ?

Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allahtan plakalığı sökünce alttaki vidaları plakayı delip tekrar kullanmışım malum olmuş yani:D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi formül bulucam burak içerden vidalama yolu falan bişeyler yapıcaz artık