Astra H Atiker Gold

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleyküm

youtube da candan mühendisliğin videolarını izledim atiker gold 2 kitini tam uyumlu olarak astra h lara uyguladıklarını yazıyorlar bu konuda fikri olan varmı servis landirenzo öneriyor fakat onun fiyatlarıda malumunuz 1500 tl ye atiker gold taktırılırmı sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
LPG işinde kullanılan malzeme tabiki önemlidir, ancak malzemeden daha önemlisi montajı ve ayarları yapacak ustadır. Candan mühendisliğin ismini bende çok fazla duyuyorum, karar size kalmış. Birde H kasalarda lpg sorunu yok diye biliyorum ben yanılıyormuyum.

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasalar hemen hemen en sorunsuzuymuş diye servisten bi bilgi aldım fakat onlarda magnezyum alaşımlı subapların belli bi km den sonra mutlaka bi takım sorunlar çıkardığını çok sayıda araç geldiğini bu arızayla sölediler..tam bir ikilem ustam landirenzo içinde geçerli benim tahminim olay ustalıkta ister atiker olsun ister landirenzo tesisat ne kadar uygun çekilirse o kadar az arıza çıkıyor candan mühendislik bu konuda ispatlamış kendini gibi duruyor fakat yinede subap sorunu var ...

Fiber tampon eki boyamayla ilgili bilginiz varmı kırıkları tamir ettirdim boya için kaportacılar sıfırından fazla para istiyorlar bende malzemeleri aldım ya bi ustaya yaptırıcam yada kendim yapacam sonunda...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef ülkemizde modifiye işleri açgözlü ustalar yüzünden yüksek. Birşey diyemiyorum sanayideki ustaların insafına kalmış durumdasınız.

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef ülkemizde modifiye işleri açgözlü ustalar yüzünden yüksek. Birşey diyemiyorum sanayideki ustaların insafına kalmış durumdasınız.
Abi şaşırmamak elde değil fiber tamiri 20 tl boyamasına 300 tl diyenler var altı üstü tampon eki sıfır boyalısı internette 180 liraya bile var boyacıdan bu rakamları duyunca insan sinirleniyor

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28 aralık günü 90,000 km de olan aracıma Atiker gold obd2 sistemini taktırdım bayya bir fiyat araştırması yaptım Ankara da , bende daha önce lovato obd 2 kullanmıstım cok memnundum lakin 2,200tl fiyat çektiler bende Atikere yöneldim. Burada önemli olan montaj ostim de turkuaz mühendislik de murat abi ye montaj gerçekleştirdim. yaklaşık olarak 500 - 600 km yol yaptım gayet memnunum. Benzinde araç 44kuruş yakıyorud şimdi neredeyse 27 kuruşlara düştü. Tavsiye ederim. Subab ve magnezyum problemi 30 40 bin km de bir oluyormuş yaşayıp görcez hayırlısı

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Ankara da Turkuaz mühendislik te daha önce kullanmış olduğum Astra H kasa aracıma BRC Sequent32 sistem LPG taktırdım. Orada bulunan Murat ismindeki mühendis arkadaş her ne kadar ben mühendisim diye övünsede LPG montajını yanında çalışan çıraklara yaptırıyor ve kendisi sadece işin program kısmına bakıyor. LPG de önemli olan sistemin araca nasıl monte edildiğidir. Bu yüzden montajı kimin yaptığı Çok ama çok önemli. Astra H aracım LPG ye uyum sağladı ancak kötü işçilik yüzünden iki defa git gel yapmak zorunda kaldım. En son LPG dolum ağzı tamponun altındaydı onu tamponu deldirerek tampon üzerine montajını ve muayeneden geçmek için bakır boruların etrafındaki spiral boruları söktürdüm 80TL işçilik aldı. LPG montajını yapana kadar abi abi diye peşinden koşarlar sonra parayı alınca yüzüne bile bakmazlar. Zaten o günden sonra ipleri kopardım bende. Uzun lafın kısası LPG de önemli olan montaj ve montajın kimin yaptığıdır.

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın yalan olmasın ben de hiç beğenmedim ortamı işçiliği tipleri vs.