Astra H "Cam sesi"

cenesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelen gıcırtılar üzerine servise gittim. fitiller temizlendi sanırım yağlama işlemide yaptılar ama yinede ses kesilmedi.yetkili arkadaş kapılar sökülüp içinde plastik bir aksam varmış onun yağlanması gerekiyomuş buda yaklaşık 3 4 saat sürebileceğini söyledi. Formdaki arkadaşlardan başına gelen varmı yapıldıktan sonra olumlu sonuç alabildimi.

irfan_astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı problem bende de var, daha servise götüremedim. ön camın oradan gelen plastik bir malzemenin titreşim sesi gibi bir ses var. genelde 2.vites 2000 devir civarında yapıyor. ön cam havalandırmadan geldiğini düşünüyorum. seervise gittikten sonra sonuc alırsam haber veririm.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç valla, 2007-2008 model araçlardada böyle şeyler olursa artık..

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elletmeyin arabanızı ağlatmayın... ben yaptırdım ve de hiçbir sonuç elde edemedim...kapı cam motorları yağlandı...cam krikolarımıdır nedir onlar da yaglandı... on taraf gostergelerin oldugu alana sözde müdehale yapıldı ki takırtı kaybolsun ama bir iki gün sonra daha da şiddetlendi... koltuk gıcırtısı zaten meşhur... emniyet kemerlerinin boy ayar duzeneğine ait vidaların tam temas etmemesi yüzünden içerde devamlı bir fare dolaşıyor hissi var... ayrıca sürüş esnasında arada bir camları kapalı konuma getirecek şekilde kapalı da olsa dügmelerden bir kurcalayın cün ki zamanla aşagıya ufak miktarda düşmeler yapıyorlar bu da cam seslerini arttırıyor... sonuç olarak dediğim gibi yapılan müdehaleler hiçbir işe yaramıyor... sprey sıkıyolarmış madem öyle yaparken ne diye sıkmadınız e be deliler...