Astra H de hareket halinde kapıların otomatik kilitlenmesi.

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 astra cosmo aracım var araba hareket edince kapıların kitlenme özelliği yok çok can sıkıcı.bizim biraderde c4 vardı o kitliyordu şimdi c5 var oda kitliyor.megane 2 lerdede bu özellik var bizde niye yok ,yoksa varmı ,varsa nasıl açıcaz,yada kim açıcak,3 tane servise gittim yok dedi maslak oto sanayiye gittim çözüm yok.ALLAH RIZASI İÇİN BİLEN VARSA YARDIM ETSİN.he bide kumandadan aynaları ve sunroof u kapattırabilirmiyiz.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim C'monda anahtarı kontağa takıp silecek ve sinyal kolunu 3sn geriye çekince programlama açılıyor ordan aktif ediliyor. Ben o şekilde yaptım. Astra'dada olabilir bir dene istersen ama kontağı açma. Sadece kontağa anahtarı tak.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bizim c'mon larda var, astralardada olması lazım, yoksa ayıptır derim

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var astrada da var. kitapçıkta yazıyor, ama tam hatırlamıyorum kapı kilitleme düğmesine 3-5 sn basılı tutun aktif hale gelecektir. Fabrika çıkışı bu özellik aktif değildir 12kmh'den sonra otomatik kilitlenir gibi birşeyler yazıyordu. Ama ben denedim aktifleştiremedim.

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede enjoy astra war bende denedım kıtleme dugmesıne basılı tuttum bısı olmadı.hakıkaten ayıp yanı.ne emnıyet kemerı sensoru war ne far sensoru war ne otomatık kılıtleme war

astradriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de aynı konudan dertliyim.Denemediğim hiç bir şey kalmadı ama kapılar kilitlenmiyor.Yalnız bende de enjoy sport paket var emniyet kemeri sensörü var.İstenirse far sensörü de konulabiliyor düğme deişiyor ve program yapılıyor

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de aynı konudan dertliyim.Denemediğim hiç bir şey kalmadı ama kapılar kilitlenmiyor.Yalnız bende de enjoy sport paket var emniyet kemeri sensörü var.İstenirse far sensörü de konulabiliyor düğme deişiyor ve program yapılıyor
benim aracım 2005 enjoy spk paket.bende var emniyet kemeri sensörü

artı:grandepuntolarda bile otomatik kapı kilitleme var...

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emniyet kemeri sensörü bütün astra h larda var. bi keresinde tech 2 bağlıyken çocuk devreye sokabiliriz dedi aman aman istemedim sonra kemeri koltuğun arkasından bağlamak zorunda kalıyoruz ötmesin diye.en önemlisi kapıları kitlememesi ama belkide kitleyen vardır 2004 2005 lerde felen

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H'lerde o özellik de ,( hareket ile kitleme) iptal.(yolcu güvenliği sebebiyle. tabi yersen. )
Programlama ile de açtıramadım

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alala opele hayret olsun. cmonlarda o dediklerinizin hepsi var astralarda mı yok