astra h dijital hız göstergesi ne kadar doğru?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen gün canım sıkkındı baya bi yolda boştu arabayı bir deneyeyim dedim düz yolda 205 fln gördüm viraj vardı yavaşladım hemen sonra yokuş aşağı bi yer vardı okadar da uzun bir yokuş değil ve çok dikte değil normal bir yokuş aşağı yani settinge basılı tutup dijital hız göstergesinin açtım ve sporttude devreye soktum 225 gördüm kadranda dijitalde 214-218 arası bişey yazıyodu en son,dijital gösterge ne kadar doğru acaba

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam hızlanmaları doğru göstermeyebilir çünkü sen birden kalktığında 7kmden 15 bile atlıyor. yada frene ani bastığında 120km den aşağı direk 96lara iniyor

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam hızlanmaları doğru göstermeyebilir çünkü sen birden kalktığında 7kmden 15 bile atlıyor. yada frene ani bastığında 120km den aşağı direk 96lara iniyor
ama ztn 200 den sonra yavaş yavaş çıkıyo ondan sordum yani dijitalde yazan gerçek hızmı yoksa oda hatalımı.mesela ben tam 30 km le giderken dijital 25-26 fln yazıyo

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama ztn 200 den sonra yavaş yavaş çıkıyo ondan sordum yani dijitalde yazan gerçek hızmı yoksa oda hatalımı.mesela ben tam 30 km le giderken dijital 25-26 fln yazıyo

dediğin gibi 4-5 kmlik bir oynama var aralarında ama hangisi doğrudur bilemem. ama ben analoga güvenirim

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrusu dijital göstergedir, ibrede her zaman sapma olabilir. Trafiğe açık alanlarda yapılan hızların paylaşımı forum kurallarına aykırı, isterseniz ilk mesajınızı yeniden düzenleyin, silinmesin..

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrusu dijital göstergedir, ibrede her zaman sapma olabilir. Trafiğe açık alanlarda yapılan hızların paylaşımı forum kurallarına aykırı, isterseniz ilk mesajınızı yeniden düzenleyin, silinmesin..
yol boştu ama benim şeridimde araç bile yoktu

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sonuçta bu :D görürrr..