Astra H direksiyon sorunu

Yolcu19

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hayırlı gunler. Astra H 2006 easytronik 1.6 lpg aracimi yeni aldim 3 aydir kullanmaktayim. Arac olumsuz yorumlara ragmen kullanim sekline uygun kullanildiginda oldukca keyif veriyor. Sikintim direksiyon bozuk yollarda cok saga sola sapiyor ve toplamiyor. 100 km ustunde titreme var ki bu balans sorunudur. Rot balansa gittigimde once salincaklarini degistir oyle yapalim dediler. Salincaklar degisti usta ben rot balansta yaptirtirim dedi fakat sanirim yaptirmamis olacak ki direksiyon titreme yapiyor. Sordugumda yaptirdim abi lastiklerin kislik ve biraz yipranmis ona bagli olabilir dedi ama bana mantikli gelmedi. Konu hakkinda yorumda bulunabilecek varsa sevinirim.

Yolcu19

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
bu videodaki gibi direksiyonum saga sola atiyor kendisini.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Düz durmaz yol bozuk adamlar direksiyonda his olsun herşeyi hisset diye uğraşıyordu o yıllarda 😂 normaldir ama yüksek hızlarda sallıyor sa balans yaptır yoksa kışlık lastik zaten 100 çok geçme dayanmaz hız yapılacak lastik değil

Yolcu19

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Cevap icin tesekkurler. Sanirim histen ote benim sorun sallama degil sola atiyor ve toplamiyor biraksam sola dogru gidiyor bayagi bildigin. Sanirim direksiyon sert kaliyor toplamiyorda olabilir.