ASTRA h kapı kolları sorunu...

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 astra h aracım var ..aracımda neredeyse aldıgımdan beri olan bir sorun mevcut.ozellıkle arka kapılar cok zor acılıyor..soylekı kolu cektıgınzde bile kapı acılmıyor cok sert cekmenız gerekıyor..sanırım bu sorun cok kısıde mevcut..bir cozumu varmıdır bunun..cogu kısı arabaya bınecekken ben arabadan ınıp acmak zorunda kalıyorum cogu zaman:) care varmı

ulas1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç, belki kapıları yağlatmalısın,işe yarayabilir.Bende de sertti kapılar sonradan yumuşadı ama galiba seninkiler oldukça sert, zor açılıyor.İlginç.Umarım halledersin...

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla 2 tane astramız oldu hiç birinde böyle bir problem olmadı.Yağlarsan geçecektir.Başka bir problem olacagını sanmıyorum

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağlayınca geçiyo fıs fıs pas sökücülerde olur

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapi kilitleri ve karsiligi olan mandallari sente ayari kaymistir..civatalari gevsetip senteye getrip sikmak lazim...birde yaglama...

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın sorunu da benimkiyle aynı. Kapılarda sorun yok, kollar çok sert. Çekiyorsun açılmıyor. İlk dikkatimi çeken de o oldu zaten. Ama baş parmağını yan tarafa dayayıp çekince rahat açılıyor sanki.

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısın ben nedense acıyorum alıskanlktan herhalde ama baskası denedıgnde acamıyor..aldıgımdan beridirde bole hemen hemen