astra h kol dayama yardım, iç aydınlatma yardım

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba sizden bir konuda yardım isteyeceğim.2007 astra h ım var ve kol dayaa istiyorum daha önce bu konu ile ilgili bir sayfa açılmış ama elif tuningde http://www.eliftuning.com/index.php?p=list&k_id=42&kn=Konfor+%DCr%FCnleri birsürü koldayama seçeneği var bu konuda ne düşünüyorsunuz bizim arabalar uyar deniyor vidalı yapılıyormuş sizce yaptırayımmı? Ayrıca http://www.honda.com.tr/otomobil/content/modeller/civicsedan/ mavi ambiyanslı iç aydınlatma var sizce bunu astra h a yaptırabilirmiyim vede yaptırabilirsem ne şekilde yaptırabilirim.sizce yakışırmı?ayrıca astra h eğik egzost ucu bulma şansım varmı?krom sadece görünüm açısından istiyorum acaba bu konuda bilgisi olan varmı?Şimdiden destekleriniz için teşekkürler.Herkese kazasız belasız sürüşler.

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2 hafta gibi kısa bir sürem var yurtdışıa çıkacağım yardım edebilecek olan varmı?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle, imza kısmınıza AD-SOYAD eklemeniz gerekmektedir...

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efeer yurt nasıl imza ekleyebiliyorum?bulamadım

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekranın sol tarafında Profiliniz diye bi yer var, oraya basın, karşınıza çıkcak olan yeni sayfanın da sağ tarafında İmza&Signature Ayarları diye bi yazı çıkıcak..

oraya basın, imzanıza AD-SOYAD yazdıktan sonra, Kaydet butonunu kullanın.. :)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bult kardeş elif tuningdeki kolçaklar zaten uygun olan modeli belirtiliyor senin arabana ancak special uzatmalı olan model olur.Aynı kolçağı astra h abende taktım.Tek sorun montaj yapılan ara konsulun 1cm daha geniş olması biraz sıkıştırdık falan oldu fiyatıda uygun.Ben hepsi burdadan almıştım siyah model memnunum şimdilik ayrıca yurt dışından getiremezmisin kolçağı?

Son düzenleme:

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demir kardeşilla oda olabilir ama bildiğin hiç bir siriş yeri fln varmı?bendif tuni uzatalıyı düşündüm nasıl memn cidden ondan alabilirm.nasıl ştırıcaz bir sorun çıkmaz dimi?

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bult kol dayama için arkadaşın teki orjinalini 320 ytl ye serviste taktırdı. bu pahalı bence. mercedeslerin ince kol dayamalarını kılıf+montaj 100 ytl ye yapıyorlar. ayrıca siparişle alma derim. montajla uğraşırsın.düzgün takamazsan arabayı deldiğinle kalırsın. git aksesuarcıya hemen gözünle gör taktır. hondanın iç aydınlatmasına bende hastayım arkadaşımda cıvıc hb var ondan biliyorum. bizim arabalara mavi uymaz bence onu yaptıracaksan turuncu yaptır. bunuda önce servise sor. araban daha garantide çünkü arabanın garantisinin düşmesini istemezsin heralde. egzoz ucunuda aksesuarcılarda bulursun. ama araban dizelse taktırma 15 gün sonra krom oluyor sana kömür gibi bişey.

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demir korkmaz acaba bir resim varmı senin arabadaki kolçakla ilgili heralde onu alacağım.