astra h opc line

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaa niye basit olsun

koltukta bi s-line yazısı eksik başka bişey de yok ama 1 buçuk milyar da verilmez yani bence git sanayide boyanı da kendin al 131 benimki ole boyattım bikaç plastik yeri super de oldu yani 2 etek bi yazıya para verilmez

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daskinoglu' Alıntı:
astra opc ile bir ilgisinin olmadığını biliyorum..mesela audi lerdeki s-line body kit paketi gibi bişi...orjinalinin daha iyi olacağını düşünüyorum..özellikle boyanın tutturulabilceğini sanmıyorum başka yerlerde..varmıdır oto sanayide benm aracımın üstündeki opel şimşek gri renginin aynısı?..yalnız fiyatı çok tabi..servisle görüşüp tekrar burda sizleri bilgilendireciğim arkadaşlar..herkese teşşekkür ederim..
kardeş boyanın tutturulamamaası gibi bişiy sözkonusu olamaz çünkü boyalar şase numarasına göre belirlenip bilgisayarla yapılıyor...
o yüsden gövde rengiyle bir fark oluşması imkansız gibi bişiy..
bilginize..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ben yeni üyeyim biraz gecte olsa bende opc ile ilgili bir seyler yazmak istiyorum bendede opc zafira b. var benim fikrimde orijinallikten yanayim sanayi de yapilan nasil olursa olsun opc parcalari gibi kusursuz olamaz.opc ile ilgili sorulariniza memnuniyetle cevaplarim.

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orjinal taraftarıyım üstelik fiyatı da gecen seneye gore uygun. bende orjinal opcline body kit mevcut, sıfır araba indirimiyle beraber 2300 ytl gibi bir ucret vermistim iscilik boya dahil. 1 sene once tam. bence arabayı gercekten degistiriyor. ozellikle yay olmayan araclarda gorunus acısından cok gerekli. ama diyorsan ki ben 5cm yay takıcam arabayı dusurcem ozaman olmasa da olur. tercih meselesi. parcalar plastik, 2 yan marspiyel, 1 ön, 1 arka, 1 spoiler olmak üzere toplam 5 parcadan olusuyor. parcalar malzemesi nedeniyle son derece esnek, bu da kaldırıma oraya buraya carpmalarda cok buyuk avantaj saglıyor. arabanın kaldırımla duvarla tumsekle en cok iliskiye girdigi bolumler bu parcalar olacak. fiber alıp paramparca edecegine biraz daha para verip kalitelisini almak daha ekonomik bence.

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Bence Kesinlikle orjinali ...
Hatta Turkiye de mumkunse OPC LINE 2

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede her marka ve urunde orjinciyim cakma cin mali jantlar vede patetes cipsi gibi citir citir kirilan kitler yerine standart urunler kullanmayi tercih ederim once guvenlik!!!!!