Astra H Yan Kapi çitalari

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araç 2005 essentia yan kapı çıtaları siyah ben bunu gövde rengi yaptırmak istiyorum nerde ve kaça yaptırabilirim?

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı rengi için boyatman gerek oda şöyle orası tırnaksız yani yapıştırmayla tutulmuştur yan tarafalr önler ile arkalar tırnaklı yan tarafı söküp boyata bilirsin ama slikonla geri yapıştırınca ıcak havalarda atıyo bunuda bil senin yerinde olsam krom kaplatırdım ;)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g kasa astra çıtasını boyacı da kolayca çıkarıp taktık.bu sırada da yapışkan falan hiç sorun olmadı.bikaç ay oldubu işlemi yapalı henüz bir sorunla karşılaşmadım.boyama işlemini astarla birlikte yaklaşık 50ye 70e fln yaptırabilirsin...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bence yaptırmışken kapı kolları ve aynalarıda mutlaka yaptır...

bahobel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g coupe için kapı çıtası arıyorum ben de haberiniz olsun...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı kollarını kromaj gıydırme yaptır ama aynaları sakın yaptırma cok çiğ duruyor... yan cıtaları kromaj kaplatırsan tam sekil uyumu olmuyor cun kı cıtalar koselı hatlara sahıp mutlaka bı tarafı yamuk duruyor... bir de zamanla mevcut yan cıtalarının yapışkanlarını attırıyor... zamanında ben yaptırdım orjınalının yapışkanını dahı sokmeye basladı cun kı kromaj esnemiyor boylece tutundugu orjınal cıtayı esnetıyor... o cıtaları sokup boyatmak daha mantıklı ama onun gorevı darbelerı emmek oldugu ıcın boyatmaya masraf etme bence oyle sıyah da gayet guzel duruyor gumuş renk aracta