Astra H Yıllık Bakım Yaptırdım Ama???

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende biara aracın suyuyla alakalı bir problem olmuştu.. sadece problemin tespiti için 70 lira para istemişlerdi.. daha sonra problemin kendilerinden kaynaklı oldugunu görünce olayı garantiden yaptılar ve o 70 lirayı almadılar.. opelin sistemi biraz entresan..

Rot size aittir.. isterseniz gidip dışarıda daha hesaplıya yaptırabilirsiniz.. Ama aracın sola cekme probleminin nedeni rottan olduguna emin misiniz?

benimde 2008 astram su eksiltiyordu geçen yaz. Servise gittim, radyatörde dış etkenlere bağlı olmayan çok küçük bir çatlak oluşmuş, garanti kapsamında değiştirdiler.

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,

Umraniyedeyim ve su ana kadar 3 yere sordum rot-balans ayari fiyatini, 2'si 60 TL, 1'i de 40 TL fiyat soyledi.

Umraniye'de bahsettiginiz gibi 20-30 TL ye iyi rot-balans ayari yapan yer var midir, biliyor musunuz?

Tesekkurler

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gecen hafta 60 bin bakımı yaptırdım. indirimli 370 dediler tamam dedim. Arabayı almaya gittiğimde fatura 559 tl. (standart 60 bin bakımı, polen, yağ, hava,mazot filtreleri, arka 2 balata değişimi) Arka balatalar değişmiş işçilik vs dediler. Normalin dışında bır masraf cıktıgında musterınin bu işlem yapılmadan once haberinin olması gerekmezmi. Belki ben o parayı odeyemeyeceğim. Acele işim olduğundan fazla konusamadım . Birde bu yazılım güncelleme işini söyledim o konu hakkında hiç bilgi vermediler. Ankaraya döndüğümde tekrar uğrıcam servise

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gecen hafta 60 bin bakımı yaptırdım. indirimli 370 dediler tamam dedim. Arabayı almaya gittiğimde fatura 559 tl. (standart 60 bin bakımı, polen, yağ, hava,mazot filtreleri, arka 2 balata değişimi) Arka balatalar değişmiş işçilik vs dediler. Normalin dışında bır masraf cıktıgında musterınin bu işlem yapılmadan once haberinin olması gerekmezmi. Belki ben o parayı odeyemeyeceğim. Acele işim olduğundan fazla konusamadım . Birde bu yazılım güncelleme işini söyledim o konu hakkında hiç bilgi vermediler. Ankaraya döndüğümde tekrar uğrıcam servise

aracı servise getirme nedeniniz dışındaki başka herhangibirşey için telefonla arayarak bilgi vermeleri, müşteri onayına göre hareket etmeleri gerekir. Bunlar hayrına değiştirmişler galiba 2 balatayı...

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayrına biseyler dıcektım onlara ama bu seferlık acelemde oldugu ıcın munakasaya gırmedım. Tekrar ugrıcam zaten o zamana saklıyorum birazda

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüşleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Ben serviste 50 liraya yaptırdım biraz pahalı ama bilgisayarlı sistemmmiş daha güvenilirmiş. Umarım öyledir.. :)