Astra H1.6 16V 115Hp'ye Chip?

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h 115hp'ye yazılım varmıdır?

erenbaha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha söylemeyi unuttum , yaparız diyenlerede sorarsan , ""daha önce hiç yaptınız mı? , ne netice aldınız ,dyno çıktısı var mı?"" diye , alacağın cevapta , "kem küm" yada "yapmadık" olacaktır...:)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha söylemeyi unuttum , yaparız diyenlerede sorarsan , ""daha önce hiç yaptınız mı? , ne netice aldınız ,dyno çıktısı var mı?"" diye , alacağın cevapta , "kem küm" yada "yapmadık" olacaktır...:)
ne bu şimdi nasıl bir cevap nerde olduğunu unuttunuz sanırım haddini bil ölesine yazılmış bi yorumun ardından bunlar söylenmez

Son düzenleme:

erenbaha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne bu şimdi nasıl bir cevap nerde olduğunu unuttunuz sanırım haddini bil ölesine yazılmış bi yorumun ardından bunlar söylenmez

Aksini ispatlayabiliyorsan buyur ispatla...Ben yapamayacağını , daha önce yapmadığını ve elinde bir dyno çıktısı olmadığıma emin olduğumu söyledim.Beni haksız çıkarabilirsen özür dilerim senden.Yapamaz isen üslubum daha farklı olacak.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksini ispatlayabiliyorsan buyur ispatla...Ben yapamayacağını , daha önce yapmadığını ve elinde bir dyno çıktısı olmadığıma emin olduğumu söyledim.Beni haksız çıkarabilirsen özür dilerim senden.Yapamaz isen üslubum daha farklı olacak.
allah allah ya nedir bu kibir anlamış değilim ben amatör olarak chiptuning ile ilgileniyorum sadece gerçekten ölesine söylenmiş yani yapılmadıysa yaparız tarzında söylenmiş bir sözdü arkadan bunları söyleyemezsin ölesine ya ölesine yaparız dedim söylediğin şeylere bak çok biliyorsan kendin yap da görelim belirteyim hiçbir aracada ekipmanım olduğu halde chiptunig yapmadım sadece kahrolası bi yaparız tabi sen anlamak istemiyosan o başka sanki kesin yaparım gibi bi iddiada bulunmuşum gibi davranıyorsun birkez daha düşün istersen yazdıklarını

erenbaha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah allah ya nedir bu kibir anlamış değilim ben amatör olarak chiptuning ile ilgileniyorum sadece gerçekten ölesine söylenmiş yani yapılmadıysa yaparız tarzında söylenmiş bir sözdü arkadan bunları söyleyemezsin ölesine ya ölesine yaparız dedim söylediğin şeylere bak çok biliyorsan kendin yap da görelim belirteyim hiçbir aracada ekipmanım olduğu halde chiptunig yapmadım sadece kahrolası bi yaparız tabi sen anlamak istemiyosan o başka sanki kesin yaparım gibi bi iddiada bulunmuşum gibi davranıyorsun birkez daha düşün istersen yazdıklarını

Arkadaş bilgilendirilmek istemiş ve ciddi bir soru sormuş,gayri ciddi davranıp , dalgasına "yaparız" demek senin ne haddine.Ne biliyorsunda ne yapacaksın?Senin gibi çoluk çocuklar yüzünden artık forumlarada yazmıyorum.Sadece okuyup çıkıyorum...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaparız lafının arkasından bende bi heyecanlandım nasıl diye..karagöz hacivat a dönmüş konunun devamı

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızın performansından memnun değilseniz (1.6 115 bg, XER motorlar için konuşuyorum) öncelikle servisten yazılım güncelletin.

Sonra, duruma göre chip düşünün derim.