astra ile ilgili teknik sorunlar

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar. astra 1,3 dizel aracı olup sabahları geç çalışma sorunu yaşayanlare varmı? varsa bi irtibata geçebilirlermi benimle? ben kafayı yemek üzereyim sabahları aracımı çalıştırırken. 2-3 bazen 4 marştan sonra zor çalışıyo. yazılımla ilgili bi sorunmuş sanırım.
arkadaşım dizellerlen alakalı bir köşe açtık bir baksan forumu bir incelesen bulacaksın her şey orda var ama ben sana neden oldugunu söylüyüm şimdik dizel araçlar sabahları geç çalışırsa ilk olarak aküye bak akün sağlam tamam sonra yakıt pompası yakıtı pompalıyormu o da tamam enjektörler en sona kalıyor pompalanan yakıtı motora vuruyor mu o da sağlam genelde pis mazott geç çalıştırırr bu dda yüzde 50 ihtimal digerlerine göre
şimdik forumu incele aynı sorunlan bende karşılaştım bana 2000 ytl masraf cıkartılar bindim mazoto bitirdim taa maraşa kadar sürdüm orda sheel petrolden aldım mazot servise bıraktım adamlar dedi hiçbirşey yokk araçtaa tamamm iyi incelet hemen arabayı söktürmee amannnn dizel araclar hakkındaki konuyuda bul incelee orda herşey var sorunun olmadı orda bir daha dile getir daha iyi ilgilenelim ok