Astra J 1.3 Dizel Sport

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki reel takıt tüketimi nedir? ecoflex nedir ne işe yarar? easytronik vitesde sorunu varmı? chiplense 110 hp falan yapılsa tadından yenirmi:D
Astra J de Easytronic vites artık kullanılmıyor yeni yılla birlikte benzinli motor seçeneklerindeki gibi 6 ileri active select tam otomatik ''Tiptronic'' tabir edilen bir şanzımana sahip olacak. Kısaca açıklamak gerekirse Opel'in bu şanzımanı Easytronic gibi otomatikleştirilmiş bir manuel şanzıman değil manuelleştirilmiş tam otomatik bir şanzımandır. 2.8T Vectra GTS gibi modellerde de kullanılmış Sport modda inanılmaz derecede agresifleşen ve VW ve Audi modellerine nazaran manuel modda gerçekten manuel sürüş hissi veren bir şanzımandır. manuel şanzımana göre 0.5sn gibi küçük bir fark olması yakıtı aşırı arttırmaması veee sport modda vites attırırken ara gaz çekmesi cabası...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Aracı bugün aldım. Paver Kırmızı. Çok hoşuma gitti.İlk defa dizel kullanıyorum ama, bana çok atik geldi. Önceki aracımı aramadı. Hep birlikte kazasız belasız sağlıkla bineriz inşallah.

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun öncelikle arac cok güzel bende pişman oldum dizel almadıgıma.. biraz kullandıktan detaylı bilgi verirsen sevinirim dostum.. örneğin full depoyla kac km şehir içinde gidiyor hızlanması 0-100 deneme imkanın olursa nasıl ufak motorlu dizel araclar genelde hantal oluyor ilk kalkışlarda..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J de Easytronic vites artık kullanılmıyor yeni yılla birlikte benzinli motor seçeneklerindeki gibi 6 ileri active select tam otomatik ''Tiptronic'' tabir edilen bir şanzımana sahip olacak. Kısaca açıklamak gerekirse Opel'in bu şanzımanı Easytronic gibi otomatikleştirilmiş bir manuel şanzıman değil manuelleştirilmiş tam otomatik bir şanzımandır. 2.8T Vectra GTS gibi modellerde de kullanılmış Sport modda inanılmaz derecede agresifleşen ve VW ve Audi modellerine nazaran manuel modda gerçekten manuel sürüş hissi veren bir şanzımandır. manuel şanzımana göre 0.5sn gibi küçük bir fark olması yakıtı aşırı arttırmaması veee sport modda vites attırırken ara gaz çekmesi cabası...
Bu Ecoflex olayını tam olarak biliyomusun nedir? birde bu stop/start sistemi nasıl çalışıyor. yani durunca tamamen stop mu ediyor araç?

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Aracı bugün aldım. Paver Kırmızı. Çok hoşuma gitti.İlk defa dizel kullanıyorum ama, bana çok atik geldi. Önceki aracımı aramadı. Hep birlikte kazasız belasız sağlıkla bineriz inşallah.

hayırlı olsun.. ne kadara mal oldu acaba?

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Ecoflex olayını tam olarak biliyomusun nedir? birde bu stop/start sistemi nasıl çalışıyor. yani durunca tamamen stop mu ediyor araç?
Ecoflex konusunda burdan da bilgi sahibi olabilirsiniz.
http://www.opel.com.tr/opel-serisi/ecoflex/genel-bakis.html
start/stop konusunda ışıklara geldiniz vitesi boşa aldığınız an araç stop ediyor hareket için tekrar debriyaja bastığınızda da motor çalışıyor.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı dısında dusundurucek bır durumu yok guzel araba...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun.