Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Astra j 1.6 115 bg kullanıcı yorumları

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Takipçiler
0
Bir süredir bu araçları araştırmaktayım. Renault Megane 4 Joy Paketi ile Opel Astra Edition Plus paketi arasında kaldım. Opel Astra almayı düşünüyorum açıkcası. Araba bana daha kaliteli geliyor. Bu arada BRC marka araçlarda km ve yaş tutması durumunda Subap sigortası yaptırabiliyorsunuz diye bir bilgi duydum. Bu gibi durumlarda problem yaşamanız durumunda bu sigorta devreye giriyor. 8 Lt civarında tüketen bir araç için şu andaki benzin fiyatlarında maalesef bu arabayı binmek çok zor. Mecburen lpg taktırmak gerekiyor diye düşünüyorum. 2-3 gün içerisinde alacağım arabayı. Lpg taktırmayıda düşünüyorum. Inşallah bu sübap erime problemiyle karşı karşıya kalmayız. Söylenene göre Opel motorları bir arıza verdiği zaman arkasıda geliyormuş.
Biraz şans işi açıkcası, kimileri var sanayiden çıkmıyor kimileri var sanayiye gitmiyor :)

Eftimis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Alper AKMEHMET
Araç
Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Edition Plus
Model Yılı
2017
Takipçiler
0
Aslına bakarsanız evet dediğiniz doğru. Elektronik içeren cihazlarda maalesef bazı şeyler şans işi. Bu arada bulunduğum bölgedeki lpg firmasıyla görüştüğümde sübap erimesiyle alakalı olarak BRC , Landirenzo , Atiker gibi firmalar belirli bir ücret karşılığında aracın lpg'nin geçtiği tüm aksamları 7500 TL'ye kadar sigortalıyor. Atiker'in sigortası yıllık olarak alınabiliyor ve aracı kullandığınız süre içerisinde her sene sigortanızı yenileyebiliyorsunuz.. Lpg takan kişiye lpg'nin montajından kaynaklı bu gibi sorunların olduğunu söyledim. Oda bana lpg ile alakalı olmadığını bu araçlarda böyle sıkıntı olduğunu söyledi. Yani kendiside garanti veremedi. Takarım ama montaj ile alakalı olursa karışmam dedi gibime geldi :) Ama Candan mühendisliğin youtube de videolarını izlediğimde sıkıntı olmayacak hissi veriyor. He birde şu tarafı var Rize'den kalkıp Istanbul'a gidip lpgyi taktırıp geri dönmeye değer mi orasıda tartışılır. iyi forumlar.

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Takipçiler
2
Bir süredir bu araçları araştırmaktayım. Renault Megane 4 Joy Paketi ile Opel Astra Edition Plus paketi arasında kaldım. Opel Astra almayı düşünüyorum açıkcası. Araba bana daha kaliteli geliyor. Bu arada BRC marka araçlarda km ve yaş tutması durumunda Subap sigortası yaptırabiliyorsunuz diye bir bilgi duydum. Bu gibi durumlarda problem yaşamanız durumunda bu sigorta devreye giriyor. 8 Lt civarında tüketen bir araç için şu andaki benzin fiyatlarında maalesef bu arabayı binmek çok zor. Mecburen lpg taktırmak gerekiyor diye düşünüyorum. 2-3 gün içerisinde alacağım arabayı. Lpg taktırmayıda düşünüyorum. Inşallah bu sübap erime problemiyle karşı karşıya kalmayız. Söylenene göre Opel motorları bir arıza verdiği zaman arkasıda geliyormuş.
İki aracı da test sürüşü ile deneme imkanınız varsa, Opelin yol tutuş ve konforunun Renodan ne kadar üstün olduğunu göreceksiniz. Subap sigortası işini araştırın derim zira bence yanlış bir duyum. LPG işi bazen sorunsuz gidiyor, bazende gerçekten kötü işçilik vs hepsi birleşip ızdırap oluyor. Motorun arıza vermesi LPG kaynaklı ise muhtemelen sorun çözülmedikçe devam edecektir fakat, orjinal yakıt kullanımları (benzin veya dizel) öyle başa bela sorunlar açıp sürekli dert olan motor sorunları oluşturmuyor. 2012 model aracım 143bin km'de ve sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. İçinize sinecek ve sorun yaşamayacağınız bir aracı tercih etmeniz dleğiyle...

Saygılar.

Eftimis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Alper AKMEHMET
Araç
Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Edition Plus
Model Yılı
2017
Takipçiler
0
Sigorta işini araştırdım. LPG montajını yapacak firma ilede görüştüm. BRC 2 yıl 100.000 KM veriyor. LPG'nin geçtiği tüm aksamları garantiliyor. Subaplarında dahil olduğunu söyledi. Atiker 1 yıl veriyor. Her yıl yenileyebiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz taktırırken her yıl için ücretini ödeyerek süresini uzatabiliyorsunuz.. Bu sigorta motor sigortası olarak geçiyor. subap sigorta olarak ben yanlış izah etmiş olabilirim. Bakalım 2-3 gün içerisinde alacağım arabayı. Gönlüm Opel'den yana. Hakkımızda hayırlısı. Allah büyüktür. Inşallah öyle baş ağırtacak bir sıkıntımız olmaz. LPG'li araç ilk kez kullanacağım o yüzden biraz çekiniyorum açıkcası. Ama bu şartlarda benzinli araç binmekte çok zor.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Takipçiler
1
Atmosferik alma turbolu motoru olan bi araç al benzinli yada dizel olması asla farketmez atmosferik rezalet cünki 22 aydır 1.6 edişın pılas kullanıyorum we landirenzolu arac düzde iyi agırkanlı we asla rampaları sewmiyor bi tane kirala öyle karar werip al

ESEN38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Rahmi Topal
Araç
OPEL ASTRA J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
EDİTİON PLAS
Model Yılı
2017
Takipçiler
0
Bu arabayi takas arabama en iyi fiyati opel verdiği icin tabi daha öncede araştırmıştım bunun icin aldım süpermi degil ama çok daha abartıldığı kadar kötü degil ben memnunum kullanması bana keyif veriyor. Coralla,megan,elantra içinde en mantıklı bana astra geldi tamam motor konusunda biraz zayıf ama diger konularda bana astra mantikli geldigi icin astra aldım yukardaki yerden yere vuran arkadas ya mercedes den veya bmw inmiş

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hll

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
halil karagedik
Araç
opel astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2018
Takipçiler
0
araba rampada ölüyor resmen ağır kasadan veya motordan kaynaklı birde sanki uzun yolda arabayı yüksek devirde kullanınca daha az yakıt tüketiyormuş gibi 3500 4000 devirde araç rahatlıyor gibi geldi bana torka bindiğinden diye düşünüyorum

boteb29

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Adem Yılmaz
Araç
Opel Astra 1.6 Edition
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2018
Takipçiler
0
Merhaba arkadaşlar bende Astra Edition Sedan aldım. Resimdeki ekstraları ve 40.000 TL 0 faizle 96.500 tl anlaştım. Biraz pahalı mı oldu benim araba acaba ? İnşallah sıkıntısız 5 yıl binerim. Zaten yılda 10-15.000 km bandında araç kullanıyorum. Hepinize kazasız belasız günler dilerim...

Ekli dosyalar

ESEN38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Rahmi Topal
Araç
OPEL ASTRA J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
EDİTİON PLAS
Model Yılı
2017
Takipçiler
0
Allah hazasiz belasiz binmek nasip etsin milletin abarttığı kadar da kötü bir araba degil tamam ralli yapamazsın biraz devirli kullan özellikle ilk kullanımda benim tavsiyem şöyle 2000 ~3000 km bence benzinde bin arabayi iyice ac sonra lpg kullan ben oyle yaptım aracin performansından memnunum suan

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Takipçiler
0
Merhaba arkadaşlar bende Astra Edition Sedan aldım. Resimdeki ekstraları ve 40.000 TL 0 faizle 96.500 tl anlaştım. Biraz pahalı mı oldu benim araba acaba ? İnşallah sıkıntısız 5 yıl binerim. Zaten yılda 10-15.000 km bandında araç kullanıyorum. Hepinize kazasız belasız günler dilerim...
Hocam araciniz hayirli olsun, kazasiz belasiz kullanin. Epey opsiyon satin almışsınız. Buna ragmen fiyat olarak bu opsiyonlarin olmadığı bir honda civic ten daha uyguna gelmiş. Zaten 100 binin altinda düzgün araç almak zor artik.
Kendimce birkaç tespitte bulunursam:

Extralari dışarıdan yaptirarak daha uyguna getirebilirdiniz.

Uzun ve soğuk kışlarin yaşandığı bir ildeyseniz koltuk isitma iyi iş görür ama değilseniz bana fuzuliymiş gibi geliyor.

Navigasyon yerine yine navigasyon içeren android cihazlardan (tesla araclardakine benzer uniteler cok moda) alip taktirabilirdiniz.

Tabi bu işleri servisten yaptırmak daha kolay ve garantili olabiliyor. Öbür türlü uğraşmak araştırmak gerekiyor. Tekrar hayirli olsun. Kazasiz kullanin.

boteb29

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Adem Yılmaz
Araç
Opel Astra 1.6 Edition
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2018
Takipçiler
0
Hocam araciniz hayirli olsun, kazasiz belasiz kullanin. Epey opsiyon satin almışsınız. Buna ragmen fiyat olarak bu opsiyonlarin olmadığı bir honda civic ten daha uyguna gelmiş. Zaten 100 binin altinda düzgün araç almak zor artik.
Kendimce birkaç tespitte bulunursam:

Extralari dışarıdan yaptirarak daha uyguna getirebilirdiniz.

Uzun ve soğuk kışlarin yaşandığı bir ildeyseniz koltuk isitma iyi iş görür ama değilseniz bana fuzuliymiş gibi geliyor.

Navigasyon yerine yine navigasyon içeren android cihazlardan (tesla araclardakine benzer uniteler cok moda) alip taktirabilirdiniz.

Tabi bu işleri servisten yaptırmak daha kolay ve garantili olabiliyor. Öbür türlü uğraşmak araştırmak gerekiyor. Tekrar hayirli olsun. Kazasiz kullanin.
Teşekkür ederim hocam. Seramik kaplama ve opc jant dışındakiler zaten araçta vardı hocam bu şekilde alabiliyordum malesef o yüzden fiyat siskin oldu. Koltuk ısıtmada Erzurum’da yaradığımdan elzem malesef yoksa kışın arabaya binilmiyor. Araci henüz bayiden almadım navigasyon denilen o ekranda Bluetooth la tv ekranı yansıtma falan vardır düşündüm yoksa zaten bir işlevi olmamış olacak :(

Murat

Admin
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Takipçiler
1
Adem bey hoşgeldiniz aramıza aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah

boteb29

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Adem Yılmaz
Araç
Opel Astra 1.6 Edition
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2018
Takipçiler
0
Teşekkür ederim Murat bey Mevlam cümlemizi kazadan beladan korusun inşallah...

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Takipçiler
1
Selamünaleyküm adem bey kardeşim ewela aracınız hayırlı ugurlu olsun ekstralarınız çok güzel we mantıklı olmuş koltuk ısıtma opc jant gbi,ama çekiş olarak kış şartlarında biraz yetersiz kalıcaktır keşke az km li 1.6 dizel ekotech 2.el bi opel astra alsaydınız?bende bunu benzinli atmosferik aracımı aldıktan sonra anladım 2016 sıfır benzinli astra yerine 1.6 dizel 2014 az km li alsaydım,astra heybetli yakışıklı bi araba,lpg icin acele etmeyin 3-4 bin km benzinde sürün baktınız benzini cok yaktı o zaman lpg kiti takın we adı duyulmuş bi markayı tercih edin brc landirenzo gibi,tekrar aracınız hayırlı olsun güle güle kazasız kullanmanızı dilerim hayırlı günler

boteb29

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Adem Yılmaz
Araç
Opel Astra 1.6 Edition
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2018
Takipçiler
0
Selamünaleyküm adem bey kardeşim ewela aracınız hayırlı ugurlu olsun ekstralarınız çok güzel we mantıklı olmuş koltuk ısıtma opc jant gbi,ama çekiş olarak kış şartlarında biraz yetersiz kalıcaktır keşke az km li 1.6 dizel ekotech 2.el bi opel astra alsaydınız?bende bunu benzinli atmosferik aracımı aldıktan sonra anladım 2016 sıfır benzinli astra yerine 1.6 dizel 2014 az km li alsaydım,astra heybetli yakışıklı bi araba,lpg icin acele etmeyin 3-4 bin km benzinde sürün baktınız benzini cok yaktı o zaman lpg kiti takın we adı duyulmuş bi markayı tercih edin brc landirenzo gibi,tekrar aracınız hayırlı olsun güle güle kazasız kullanmanızı dilerim hayırlı günler
Aleykümselam Hocam Allah razı olsun insallah hayırlı olur. Çekiş problemini baya bir duydum ama nakit param olmadığından ve faizsiz seçeneği nedeniyle 0 araçta karar kıldım Hocam. Araçta zaten landirenzo LPG takılı Hocam bayi taktırmış o yüzden sıkıntı yok. Teşekkür ederim yorumlarınız icin...selamlar...

Nobran

Moderatör
Ad Soyad
Muzaffer KOÇAK
Araç
Opel Corsa D
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
0
Takipçiler
1
LPG de subab eritme problemi tamamen yazılımdan kaynaklanan bir sorun. LPG ustaları genelde yazılım yapmayı bilmez ya da uğraşmak istemez elindeki yazılımı ctrl v yapar geçerler halbuki her türlü yazılım motor çalışırken ve araç yürürken iki kişi ile birlikte yapılır. Sürücü, aracı yürütürken yazılımcı o anki bilgilere göre ince ince ayarını yapar ve her araçta, araç ve sürücü karakteristiğine göre farklı bir yazılım olmak zorundadır. Ben devirli kullanmayı severken bendeki yazılımı sakin kullanan adama koyarsanız adam yakıt sarfiyatından şikayet eder sakin kullanan adamın yazılımını ben devirli kullanırsam illaki subab eritirim. Bir de özene bezene yazılım yaptırırsınız iki üç gününüzü alır, yolunuz sanayiye düşer de tanımadığınız bir adama 150bin km kullandım problem yaşamadım dersiniz adamın sizin yazılımı kopyalaması 1 dakika sürmez hem yazılım yapan adamın emeğini çalar hem o yazılım üzerinden daha çok para kazanır yapacağı tek şey akşama gel al deyip 1 dakika içinde yapacağı ctrl v olacaktır. Açık kaynak kodlarla çalışmanın en kötü yanı budur herkes o yazılımı görebilir.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Takipçiler
1
LPG de subab eritme problemi tamamen yazılımdan kaynaklanan bir sorun. LPG ustaları genelde yazılım yapmayı bilmez ya da uğraşmak istemez elindeki yazılımı ctrl v yapar geçerler halbuki her türlü yazılım motor çalışırken ve araç yürürken iki kişi ile birlikte yapılır. Sürücü, aracı yürütürken yazılımcı o anki bilgilere göre ince ince ayarını yapar ve her araçta, araç ve sürücü karakteristiğine göre farklı bir yazılım olmak zorundadır. Ben devirli kullanmayı severken bendeki yazılımı sakin kullanan adama koyarsanız adam yakıt sarfiyatından şikayet eder sakin kullanan adamın yazılımını ben devirli kullanırsam illaki subab eritirim. Bir de özene bezene yazılım yaptırırsınız iki üç gününüzü alır, yolunuz sanayiye düşer de tanımadığınız bir adama 150bin km kullandım problem yaşamadım dersiniz adamın sizin yazılımı kopyalaması 1 dakika sürmez hem yazılım yapan adamın emeğini çalar hem o yazılım üzerinden daha çok para kazanır yapacağı tek şey akşama gel al deyip 1 dakika içinde yapacağı ctrl v olacaktır. Açık kaynak kodlarla çalışmanın en kötü yanı budur herkes o yazılımı görebilir.
Tamamda o kadar degisken yazılım nerde?buna nası rastlicaz?cogunlukla yazılımlar fabrikasyon we custom araca özel yazılım yapan kaliteli yer sayısı türkiyede kaç usta?hep x ??mesela 1.6 benzinli atmosferik astram war buna göre custom yazılım yapan bi yer olsa 3üne 5ine bakmam hemen yaptırırdım ama nerdee işinin ehli mekan yada usta?bu konuda öneriniz warmı?

Nobran

Moderatör
Ad Soyad
Muzaffer KOÇAK
Araç
Opel Corsa D
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
0
Takipçiler
1
Tamamda o kadar degisken yazılım nerde?buna nası rastlicaz?cogunlukla yazılımlar fabrikasyon we custom araca özel yazılım yapan kaliteli yer sayısı türkiyede kaç usta?hep x ??mesela 1.6 benzinli atmosferik astram war buna göre custom yazılım yapan bi yer olsa 3üne 5ine bakmam hemen yaptırırdım ama nerdee işinin ehli mekan yada usta?bu konuda öneriniz warmı?
Forum dışı link vermek uygun olur mu bilmemekle beraber kısa bir Google aramasında şu linki buldum. Benim yazdığım benzer şeyler burada da detaylı anlatılmış. Ben lpg kullanmadığım için işin içinde değilim ve detaylı bilgi veremem ancak sürüş esnasında yapılan yazılımın ve ayarın en iyi ayar olduğunu bilirim.

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/285900-lpgde-subap-erimesi-ve-karışım-bozukluğuna-kesin-çözüm-wideband-afr/

Mesajınızdan anladığım kadarıyla benzinli atmosferik astra sahibisiniz ve yazılım ile güç artışı mı istiyorsunuz, yoksa lpg de problem yaşamamak mı istiyorsunuz ben bunu anlamadım ama atmosferik araçta güç artışı için yapılacak yazılım mekanik modifikasyon olmadan işe yaramaz yani attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez. Dereceli egzantirik katalitik konvertör iptali ve düz boru gibi ilk başta yapılacak modifikasyonlar sonrası güzel bir güç artışı olur bundan sonra yapılacak şeyler ise hafifletici modifikasyon olabilir (biyel, piston ve krank gibi parçalar usta ellerde hafifletilebilir yada hazır alınıp takılabilir. Bunlardan sonra yapılacak bir yazılım artık bu parçaların daha senkron çalışmasına yardımcı olur. Tabi muayeneden geçmeyi unutmak lazım. Bu işlemlerden sonra orijinale döndürüp muayeneden sonra tekrar eski haline getirmek akıl karı olmaz anca elinizde iki motor olması lazım ☺

Aracımda lpg var ama güç artışı değil de problem yaşamamak istiyorum derseniz de bir çözüm önerisi olarak yukarıda bahsettiğim ayarları yaptıran bir kişinin deneyimleri mevcut.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Takipçiler
1
Forum dışı link vermek uygun olur mu bilmemekle beraber kısa bir Google aramasında şu linki buldum. Benim yazdığım benzer şeyler burada da detaylı anlatılmış. Ben lpg kullanmadığım için işin içinde değilim ve detaylı bilgi veremem ancak sürüş esnasında yapılan yazılımın ve ayarın en iyi ayar olduğunu bilirim.

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/285900-lpgde-subap-erimesi-ve-karışım-bozukluğuna-kesin-çözüm-wideband-afr/

Mesajınızdan anladığım kadarıyla benzinli atmosferik astra sahibisiniz ve yazılım ile güç artışı mı istiyorsunuz, yoksa lpg de problem yaşamamak mı istiyorsunuz ben bunu anlamadım ama atmosferik araçta güç artışı için yapılacak yazılım mekanik modifikasyon olmadan işe yaramaz yani attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez. Dereceli egzantirik katalitik konvertör iptali ve düz boru gibi ilk başta yapılacak modifikasyonlar sonrası güzel bir güç artışı olur bundan sonra yapılacak şeyler ise hafifletici modifikasyon olabilir (biyel, piston ve krank gibi parçalar usta ellerde hafifletilebilir yada hazır alınıp takılabilir. Bunlardan sonra yapılacak bir yazılım artık bu parçaların daha senkron çalışmasına yardımcı olur. Tabi muayeneden geçmeyi unutmak lazım. Bu işlemlerden sonra orijinale döndürüp muayeneden sonra tekrar eski haline getirmek akıl karı olmaz anca elinizde iki motor olması lazım ☺

Aracımda lpg var ama güç artışı değil de problem yaşamamak istiyorum derseniz de bir çözüm önerisi olarak yukarıda bahsettiğim ayarları yaptıran bir kişinin deneyimleri mevcut.
Nalı mıkını geçer olmus en güzeli bunu satıp dizelini alsam daha iyi olur cünki orjinalini kurcalarsa insan elindekindende olabilir ilginize tesekkürler

turkfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih Öztürk
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Takipçiler
0
Merhaba arkadaşlar bende geçen hafta pazartesi günü 2013 astra a16xer lpg li araç aldım 104 000 km de. Subapları orjinal subap yakmasını bilerek aldım bu fiyatlara alınabilecek bir araç her ne kadar vw grubu almak istesemde param yetişmedi bu aracı aldım. Aldıktan 3 gün sonra esenjör contası mağduru oldum ama dün gece şükür onuda kapının önünde oynardım. Daha önce sırasıyla civic ve polo classic kullanan biri olarak polo gibi atılan bir araç değil ancak vites oranları gayet iyi arada sırada Yozgat taraflarına gittiğim oluyor o zaman rampa ve uzun yol konusunda yorum yapabilirim ancak aracı en yakın zamanda Ümraniye sanayisinde Candan Mühendisliğe getirip Afr ayarı yaptıracağım çünkü inanın benzinde gittiği gibi gitmiyor diyorsanız afr ayarı şart. Önceki aracım pllo classic e Yaptırdım otobanda Bolu ve sonrasındaki rampalarda 90-100 km hıza düşen araç aynı rampalarda 140 - 170 km bandında rampa yukarı performans gösterdi. Bir depo ile Kartepe den Ankara Kayaş köprüsünün oraya kadar ancak gidebiliyorum afr ayarı yaptırdıktan sonra 343 km olan menzil 380 km ye yükseldi ve performansda cabası. Tavsiye ederim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi