Yeni Araç Aldım.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar.

Büyük araç, tam donanım ve otomatik ihtiyacı için marka, model elemesi sonrası geçen hafta bir Honda bayisinden sıfır 2016 model beyaz renk, otomatik, elegance donanım CİVİC araç için anlaştım. Yani caponda karar kıldım. Ellerinde beyaz renk olmadığı için 2 hafta kadar bekleyeceğim. Araç FB7 kasa son dönemi...

Yakın çevremden en çok tutulan beyaz renk, CVT şanzuman ve tam donanım olan elegance için yoğun ısrar aldım. Araçta xenon, ısıtma koltuk, sunroof, yağmur-far sensörü, kamera, cruse vs.. herşey full. Cam filmi, çıta, paspas, havuz hediyeleri de aldım. Test sürüşü yaptım ve araç Corsa D' den sonra bal-kaymak geldi ki CVT yağ gibi birşey. Kasımda yeni kasa geleceği için bu kasaya güzel inidirimler yapılıyor bilginize...

Aracı teslim aldığımda resim, fiyat bilgisi paylaşacağım. Bu arada emektar Corsa D halen bende ve kullanmaya devam.

İyi dilek ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.. İzlenimlerinizi aracı teslim aldıktan sonra bekliyoruz.. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
2 ay daha bekleseydin yeni kasasını alırdık :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun benim kardeşime ama kıskandım dermişim. :D ama cvt biraz zayıf bir yapıya sahip aklında olsun özellikle kalkış sırasında ağır olmak gerek neticede bir zincir var birde aman ha Lpg işine girme araç belli km sonra bariz bir sorun çıkıyor. Ama yolda tereyağ misali gider imansız

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun benim kardeşime ama kıskandım dermişim. :D ama cvt biraz zayıf bir yapıya sahip aklında olsun özellikle kalkış sırasında ağır olmak gerek neticede bir zincir var birde aman ha Lpg işine girme araç belli km sonra bariz bir sorun çıkıyor. Ama yolda tereyağ misali gider imansız
Abi test sürüşünde en ufak bir geçiş hissi yok, kalkışlarda evet biraz ağır kalıyor, kasnak ve kayış sistemi var, yokuşlarda kaçırma yapmadı. Lpg yok şimdilik ama şehir içi 10 litre yakar tahminim. Araç sürüşü aşırı rahat ve kokpit çok hoş.

Allah herkese daha iyisini nasip etsin. Kazasız, belasız sürüşler...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnşallah kardeşim işte cvt kötü yanı bu işte hantal olması ama klasik sistemden daha ekonomi sağlar özellikle şehir içinde zaten gaza basmaya gerek kalmadan kendi gidiyor bir kaç kez eski kasasını kullandım sadece adamlar kullandım araçta kandırmaca bir şey yapmışlar aynı vites atar gibi devir alıyor hehe oda başka bir haz veriyor ama hehe

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar.
"Önünü görmeden sollama eve kara haber yollama"

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi