Astra J Android Multimedya

Broker16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba

Gectigimiz hafta bende opel ailesine katilmis bulunuyorum :)

araci ikinci el aldim ve uzerinde necvox marka multimedya cihazi vardi geri gorus kamerasi falan alirken hoslanmistim fakat suan aractan resmen soguttu beni dokunmatik berbat tv zaten calismiyor geri gorus kamerasi olmasa orjinal hali daha iyi diyebilrim

internette biraz arastirdim ve android olanlarini gordum hosuma gitti ama montaj dahil 1700 gibi fiyat cekmisler yabanci sitelerde 985 tl ye buldum ayni urunu

bilen arkadaslardan ricam

- Montaj isi sizce ne kadar tutar (serviste yaptirmak istemiyorum arac lpg li oldugundan zaten garantisi yok )

-Yurtdisindan geldigi icin navigasyon buraya uyumlu olurmu android oldugu icin kendim yukliyebiliyorum sanirim kendi basima yapabilecegim birsey mi

-android cihazin sitesinde geri gorus kamerasi yazmiyor sanirim ozelliklerinde yok necvox kamerasi entegre olur mu yoksa kamera isini unutacakmiyiz

- android multimedya kullanan varsa onerileri nelerdir

biraz uzun oldu ama bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim iyi forumlar :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kamerayi yeni alacaginiz cihaza takabilirsiniz s video giris mantigi ile calisir hepsi.
Neyinden memnun degilsiniz o cihazlarin kapasitif ekranli olanlari oldukca iyi ekran disinda takildiginiz nokta nedir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
-montajı kendiniz de yapabilirsiniz, olmadı max 100 tl işçiliğe bakar.
-navigasyonun çalıştığı sd karta atacağınız program ve haritayla burda da kullanabilirsiniz.
-elinizdeki geri görüş kamerası yeni cihaza da uyar.

yabancı sitelerde bulduğunuz 985 rakamı aldatıcı olmasın.
+kargo ödeyebilirsiniz, gümrükte işlem görürse o zaman +gümrük vergisi ve +kdv de ödersiniz.

1.3 cdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navnet 1200 tl navimate 1500