Astra J arka hoparlör sorunu.

kilicovv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2020 Astra Sedan da arka hoparlör yeri var ama ses yok sebebi nedir? ve ön camda hoparlörün üstünde yuvarlak bir şey var onun da ne olduğunu çözemedim? teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
araç boş paket ise olmayabiliyor

• Beğen
Tepkiler: kilicovv

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ön camdaki o yerin resmini atin yorumlayalım

• Beğen
Tepkiler: kilicovv

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2020 Astra Sedan da arka hoparlör yeri var ama ses yok sebebi nedir? ve ön camda hoparlörün üstünde yuvarlak bir şey var onun da ne olduğunu çözemedim? teşekkürler.
Benim aracım 2012 edition boş paket. Arka kapılarda hoparlör yeri ve tesisat vardı ancak hoparlör yoktu. Uygun bir çift hoparlör taktırdım ve toplam 6 hoparlör olmuş oldu. Tesisat varsa tavsiye ederim size de. Yeni araçlar da tesisat olmuyor diye biliyorum ama çektirilebilir herhalde. Ön camdaki hoparlörün üstündeki yuvarlak cisim ise yüksek donanımlı araçlarda olan araç içi hırsızlık önleme sistemi hareket sensörü diye biliyorum. Boş araçlarda bu işlevsiz ama gene de orada bir yuvarlak oluyor.

• Beğen
Tepkiler: kilicovv ve omeroz

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Merhaba;
Hayırlı olsun, bazı paketlerde 2013 yılının haziran ayından sonraki üretimlerde malesef arka kapılarda ses sistemi için tesisat yok ve buna bağlı olarak hoparlörde yer almıyor buna duruma benim aracımda dahil ama ekstradan kablo çekebiliyorsunuz fakat bu işlem için B sütünü dediginiz orta direklerin iç döşemelerini sökmeniz gerekli ayrıca koruklerden kablo geçirmek zor bir iş ama imkansız değil...

20180730_151312---Kopya.jpg

Diğer konu ise kastetdiginiz aşağıda yer alan resimdeki parca ise onun hiç bir işlemi yok altı boş ben merak edip açmıştım 😁

Screenshot_20200308-030533.png

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
araç dolu olursa o küçük yuvarlak kısım far sensoru ve o delik kısımda tiz hoparlör var cosmolarda yada elegance da aracın doluluğuna göre oluyor 6 hoparlor 4 kapı 2 tweeter bir tiz vardır nadiren supwofer oluyor o zaman 7 adet oluyor ama bu yok gibi