Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

ben her denediğim de boştu ama navi ile bir problemim yok düzgün çalışıyor

xuraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=xuraj link=topic=412.msg27822#msg27822 date=1303664399]
[quote author=astraowner link=topic=412.msg27796#msg27796 date=1303644575]
Nasil yanlis girmis olabilirimki ana menudeki poi bul secenegine girmekten baska secenegim var mi?

İlk girdigimde bende de bos cikmisti gecen gun kullandigimda. Bir sure bekledikten ve tekrar ayni menuye girdikten sonra gelmisti kayitli yerler. Naviyi ilk calistirdiginızda mi deniyorsunuz, ilk acildiginda hemen gps devreye giremiyor ve siz en yakindaki poileri goster dediginizde bos geliyor olabilir. Tamamen fikir yurutuyorum su an zira bende daha iki kere falan kullandim yeni yeni ogreniyorum aleti.
[/quote]

gps le alakası yok. çünkü bunlar zaten kayıtlı. gps sadece konumu hesaplıyor. gps bağlantısı olmasa bile poi leri görebilirsiniz
[/quote]

POI ler zaten kayitli ona bir itirazim yok, eger konum cevresindeki POI leri gormek isterseniz once gps e baglanmasi gerekmez mi? 

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xuraj link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=412.msg27853#msg27853 date=1303671213]
[quote author=xuraj link=topic=412.msg27822#msg27822 date=1303664399]
[quote author=astraowner link=topic=412.msg27796#msg27796 date=1303644575]
Nasil yanlis girmis olabilirimki ana menudeki poi bul secenegine girmekten baska secenegim var mi?

İlk girdigimde bende de bos cikmisti gecen gun kullandigimda. Bir sure bekledikten ve tekrar ayni menuye girdikten sonra gelmisti kayitli yerler. Naviyi ilk calistirdiginızda mi deniyorsunuz, ilk acildiginda hemen gps devreye giremiyor ve siz en yakindaki poileri goster dediginizde bos geliyor olabilir. Tamamen fikir yurutuyorum su an zira bende daha iki kere falan kullandim yeni yeni ogreniyorum aleti.
[/quote]

gps le alakası yok. çünkü bunlar zaten kayıtlı. gps sadece konumu hesaplıyor. gps bağlantısı olmasa bile poi leri görebilirsiniz
[/quote]

POI ler zaten kayitli ona bir itirazim yok, eger konum cevresindeki POI leri gormek isterseniz once gps e baglanmasi gerekmez mi? 
[/quote]

eğer gps bağlantısı yoksa konum olarak imlecin bulunduğu noktayı alır ve çevresindeki poileri gösterir

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:

bu durumla hiç karşılaşmadığım için yorum yapamıyorum

xuraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:

Dedigim gibi bos gelme olayi bende de oldu fakat diger denemelerde basarili bir sekilde poi lere erisebildigim gibi aramada da sorun yasamadim. Bunu hangi durumlarda yapiyor diye yarin tekrar bakip anlamaya calisacagim. Eger birsey bulursam burda paylasirim. 

mawci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben bu nevcox un menüsünü daha fazla beğendim cylone taktırmayı düşünüyordum siz ne düşünüyorsunuz hangisi daha iyi bir de ses kalitesini bozuyor diyorlar doğru mu ?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçende güneşli bir havada dikkat ettim sanırım ekran plastik gibi birşey baya yansıtıyor hiç belli olmuyordu sizde böylemi?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

benim ekranda aynı zaten lcd ekranlar plastik olur bazı büyük firmalar bu ucuz görüntüyü yok etmek için üstünü ya cam yada kalın ve parlak plastikle kaplar .

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

valla bizim buralar şuan çok sıcak ve güneşli bir rahatsızlık oluşturmuyor içiniz rahat olsun.