Astra J Silecekler

brown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Bilindiği üzere kış mevsimine geçtik ve silecekleri yağış durumunda sürekli çalıştırır haldeyiz. Ben 2014 model Astra j 1.6 tdi 136 BG sedan araç kullanıcısıyım. Aracın silecekleri ses çıkarmaya ve az silmeye başladı. Sizden ricam değiştirmiş olduğunuz ve kullanarak tecrübe ettiğiniz silecekleri markaları ile paylaşmanız bilgi vermeniz. Ben yaptığım araştırma sonucunda görseldeki bosch marka sileceği gördüm kullananlar memnun ama fiyatı biraz diğerlerine göre fazla acaba değer mi? Adsız.png Adsız.png

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bugüne kadar toplam 3-4 defa silecek değiştirdim genelde ne olduğu belli olmayan markalardan kullanıyordum ancak geçen yıl Bosch Aerotwin alıp taktım şu an diğer sileceklerin ömrünü en az 2 ye katladı muhtemelen bu kışı da kurtarır diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: vhp1 ve omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3-5 aşağısına illaki silecekler var ama bencede bosh iyidir..Sizinde söylediğiniz gibi ucuza alınanlar bir kış görünce ses yapmaya başlayıp,silme etkisini kaybediyorlar..

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta bosh aero twin aldım 75 ₺ ye. Çok memnum kaldım. Özellikle bu hafta full yağış var İstanbul'da. Sessiz ve kesinlikle iz bırakmadan siliyor.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada GM orjinal sileceklerde indirim var. 120₺ ye düşmüş. Orjinalden şaşmam diyenlerin aklında bulunsun. Arka silecekte 40₺.

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu silecekten aşırı memnunum. Orjinal performansı yarı fiyata geliyordu neredeyse.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben de memnunum 4/5 aydır kullanıyorum. Bulunduğum yerde bir parçacıdan 60tl'ye almıştım.
Yalnız bir önerim olacak. Çevrenizde bulabileceğiniz ürünleri internetten almayın derim. Görerek almak herzaman daha iyidir, en azından bir muhatabınız olur. Dün gündüz farı aldık internetten bugün patladı. Satış öncesi sorularımı ışık hızında cevaplayan satıcı, satış sonrası 6 saat oldu dönmedi.

Son düzenleme:

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bosch AeroTwin alın kafanız rahat olsun. Ben orjinal dahil bundan iyi silecek kullanmadım hocam :cool:

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta bosh aero twin aldım 75 ₺ ye. Çok memnum kaldım. Özellikle bu hafta full yağış var İstanbul'da. Sessiz ve kesinlikle iz bırakmadan siliyor.
Nerden aldın?