Astra J Turtle Wax Sıvı Cila Uygulaması (Kendi Uygulamam, Video)

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Turtle Wax Sıvı Cila Uygulaması (Kendi Uygulamam, Video)

NewPa1n link' Alıntı:
Sn.lidokain

bende sizin gibi pek anlamıyorum ve bununla ilgili bir konu açtım açtıktan sonra sizin yazdığınızı okudum, eğer yazdıklarıma ek aklınıza takılan varsa belirtin.
temizlik olayına artık bir son vericem :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=604.0
cevabı açtığınız konuda bulacağımı düşünüyorum  thnxx

emhasuya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Helal olsun ya hem cila hem video, hem fotoğraf. Ben wax attıktan 5 gün sonra çekebildim fotoğrafları  bravoo

şaka bir yana eline sağlık, çok güzel olmuş. Beyaz renge zaten sadece wax atılsa yetiyor, glazeye gerek yok, yeni gelin gibi oluyor işte.. okkk

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elinize sağlık hakan hocam...arabanız maşşallah çok temiz, herzaman olduğu gibi...evet bu arabaya cam filmi,haftada 1 yıkama ve wax şart:)) bambaşka oluyo ya böyle temiz olunca...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra ya da cam filmi yaptıracaktım ama hanımın ısrarıyla vazgeçtim; yazın çok güneşli olduğundan önceki araçlarıma film yaptırıyordum ama haliyle -özellikle karanlıkta- görüş kaybına neden oluyordu.

Aslında sanılanın aksine en büyük getirisi iç döşemeler ve plastik aksamın ömrünü uzatması, güneş çok zararlı.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu uygulama araç yıkandıktan sonramı yapılıyor ? Islak zemin üstünemi yoksa kuru zemin üstünemi yapılıyor acaba?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özer link' Alıntı:
Bu uygulama araç yıkandıktan sonramı yapılıyor ? Islak zemin üstünemi yoksa kuru zemin üstünemi yapılıyor acaba?
evet araç yıkandıktan sonra yapılmalı ve kaput zemini ıslak olmamalı
iyice silindikten sonra uygulanmalı

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinize sağlık , gercekten cok yararlı bi video olmuş benden de bi +rep  045thumbsup

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İş zamanı foruma girsem de bu sayfayı açmamaya karar verdim, beyaz Astra o kadar güzel görünüyorki ilk fırsatta anahtarını kapıp turlamaya kaçıyorum  ;D

alitorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
arkadaşlar bu temizlik ve bakımdan pek anlamam genelde köpük sıktırıp ardından suyla durulatıyorum.çok vaktimde yok.ama 1-2 haftada bir biraz vakit ayırmak istiyorum pasta-cila-ıslak cila-hızlı cila-şampuan vsvsv bir sürü ürün ve marka var .pasta yapabilceğimi sanmıyorum bu kısmı sonax veya ziebart gibi bi yerde halletmeyi düşünüorum ama bunun dışında yıkadıktan sonra veya yıkarken neler kullanmam gerekli hangi marka ve ürünü almam lazım.sonax hzılı cila,meguiars cila ,turtle wax hzılı cila vsvs  uzatıp gidiyor kafam karıştı sadece 2-3 ürün adı bana yeterli olacak

Yapılan tüm koruma işlemleri bakım gerektiriyor taibii. Ama bakımlar senede bir kez yapılmalı.. Ziebart için mesela bu bakımlar işlemi yaptırdığınız istasyonlarda cüzi ücretler karşılığı yapılıyor. Deri döşeme bakımlarında bu bakım uygulaması altı ayda bir olmalıymış ve Ziebart bu altıncı ayda yapılan işlem için ücret almıyor.

cihan3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün bu sıvı ciladan aldım.Yıkattıktan sonra kaputa sürdüm 3 dkka kadar bekledikten sonra bezle sildim ama biraz kuvvet uygulamak gerekiyormuş kalıntıları yok etmek için.Aracın siyah buarada