Astra K 1.6 Cdti 136 Hp Manuel Mi Ford Focus 1.6 Tdci 115 Hp Manuel Mi?

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizelse Ford alacaksın. Focus'un tüm dizel versiyonlarını kullandım ben ve kesinlikle astra dan konforlu. (Astra da da H ve J kasa kullandım).
Yanlız 2016 modelse focus u neden 1.5 yeni nesil dizel 120 hp versiyonu değilde 1.6 eski tdci 115 versiyonu bakıyorsunuz? yeni 1.5 dizel çok sessiz ve güçlü, astranın 136 beygirini baya bir hırpalıyor şimdiden söyleyeyim.
1.6 Ecoboost 182 hp motorda otm. vites olsaydı ben tercihimi ondan yana kullanırdım, muhteşem sony + bi-xenon farlarla tadından yenmez bana kalırsa.
Ben şu an kullandığım araçta, J kasa 1.4 T 140 hp., bazen kendi kendime soruyorum bu araç gerçekten 140hp mi diye?

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kilolu birisi olarak astranın ön konsolu daha geniş hareket hacmine sahip benim için. Sırf bu bile beni astraya yöneltiyor.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benece iki araç çok yakın birbirine ama benimde tercihim Opel olurdu...Ford a karşı sanırım önceki araçlarından kalma bir ön yargı oluştu..Motor sesi,rüzgar sesi ,iç hacim darlığı ve iç trim sesleri..Vs..

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ek olarak ben de şunu söyleyeyim, astrayla ( madem excellence alacaksınız) akşam sürüşü yapın. O led matrix farları emsalsiz. Bende afl+ var. J kasa cosmo. Onlar bile harika ki, artık bizenon falan demode oldu. Led matrix farlar muhteşem, kıyaslanamaz forddaki bizenonla. Far çok önemli, gece hele uzun yola çıkıyorsanız büyük kolaylık sağlıyor bu tarz farlar. Dediğim gibi ben afl+ farlardan çoooook memnunum ki led matrix onun ötesinde.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

enginyazar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ek olarak ben de şunu söyleyeyim, astrayla ( madem excellence alacaksınız) akşam sürüşü yapın. O led matrix farları emsalsiz. Bende afl+ var. J kasa cosmo. Onlar bile harika ki, artık bizenon falan demode oldu. Led matrix farlar muhteşem, kıyaslanamaz forddaki bizenonla. Far çok önemli, gece hele uzun yola çıkıyorsanız büyük kolaylık sağlıyor bu tarz farlar. Dediğim gibi ben afl+ farlardan çoooook memnunum ki led matrix onun ötesinde.

bende de afl var da ne farkı var hangisi daha iyi sence led matrix mi afl mi

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led matrixin aydınlatması çok daha iyi. Hani bizdeki uzunları karşıdan geleni görünce kısalara geçiriyor lakin led matrix te her daim daha iyi görüş sağlıyor.

enginyazar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led matrixin aydınlatması çok daha iyi. Hani bizdeki uzunları karşıdan geleni görünce kısalara geçiriyor lakin led matrix te her daim daha iyi görüş sağlıyor.

daha mi uzağı gösteriyor . merak ettim bak gece gece . eyvallah :) . astra candır caan

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüş alanınız daha uzun evet