Astra otomatik vites...

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, otomatik vites araç alacagım.
Otomatik vites astra G kullanan arkadaşlar, vitesle ilgili herhangi bir sorun yaşıyormusunuz bakıma girdiginizde ekstra masrafı oluyormu birde yakışı nasıl ?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km si az olsun sorun yasamazsın dostum.. cokda guzel bı arac.. sanzumanı cok guzel sportıf kullanım tusu,,, buzda kalkıs yardım tusu,, ben cok sevıyorum

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana çok garip geliyo ya otomatik araba kullanmak çok basit geliyo kullanışlı ama manuel de 1. viteste basıp 2 ye çekmek gibisi yok hele ki araba güçlü bi araba oldu mu :D:D:D

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda otomatik vites çok büyük konfor

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul trafiğinde, karşıya geçmeye kalktığınızda manuel arabayla 100 den fazla fren debriyaj gaz yapıldığını biliyormusunuz? tabii yaşayan bilir... otomatik arabanın keyfi bambaşka:))) aynı zevki uzun yoldada veriyor bana... tavsiye ederim...

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben özellikle otomatik aldım. 57.000 km hiç bir sorun yaşamıyorum. Daha tüm özellliklerini öğrenememiş olmama rağmen şu anakadar bir sıkıntı olmadı .Kullanımı kolay ve rahat tavsiye ederim.

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede ototmatik astra var uzun yolda ve ist gibi trafiği bol yerlerde birebir bence ama gecenlerde yine forumda otomatik vites bozuldugunda 1.5 ile 2 bin YTL arası masraf cıkarttıgını okuyunca tırstım valla simdi gözüm gibi bakıyorum masallah bi sorun yok henüz........

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozy' Alıntı:
valla bendede ototmatik astra var uzun yolda ve ist gibi trafiği bol yerlerde birebir bence ama gecenlerde yine forumda otomatik vites bozuldugunda 1.5 ile 2 bin YTL arası masraf cıkarttıgını okuyunca tırstım valla simdi gözüm gibi bakıyorum masallah bi sorun yok henüz........
hiç bişey otomatık vites brodway var bende 1 milyar yakın da onun ki mal oluyor birde çıkması üstelik..normal bence fiyati kıyaslayınca...Normaller kaça mal olur acaba?

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
bana çok garip geliyo ya otomatik araba kullanmak çok basit geliyo kullanışlı ama manuel de 1. viteste basıp 2 ye çekmek gibisi yok hele ki araba güçlü bi araba oldu mu :D:D:D

ee astrada güçlü bir araba olmadığına göre bence otomatik vites büyük rahatlık arkadaşım ben kullanıyorum ve hiç bir problem yaşamadım heleki istanbul için kesinlikle şart tabi keyfini ve rahatını düşünüyosan :good:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
hiç bişey otomatık vites brodway var bende 1 milyar yakın da onun ki mal oluyor birde çıkması üstelik..normal bence fiyati kıyaslayınca...Normaller kaça mal olur acaba?
kardeş naptın yaaa 600-700 ytlye cıkarırdım ben.. manuel yapardım.. hemde 1.6 volantı ve baskısı takardım.. yaptım böyle bı brodway ki cok super olduuu.. hemde garantılı...